Головна : Новини

Користь регулярного масажу тіла

, 18:57
0 574

Користь регулярного масажу тілаСидяча робота за комп'ютером, водіння автомобіля, підняття важких предметів призводить до м'язових напружень. Будь-який стрес і придушення емоцій також веде до спазмів у м'язах.

Таке м'язове напруження накопичується протягом днів, місяців і призводить до постійних м'язовим "затисків", спазмів. Це порушує мікроциркуляцію, іннервацію відповідних м'язів внутрішніх органів. Це призводить до таких симптомів, як:

  • головний біль;
  • стомлюваність;
  • стрибки тиску;
  • посилене серцебиття;
  • поколювання в кінцівках;
  • дискінезія жовчовивідних шляхів;
  • болю і судоми в м'язах.

 

Як визначити у себе м'язові спазми?

Прощупайте своє тіло, особливо зверніть увагу на м'язи гомілки, надключичної області, шиї. У нормі пальпація тіла повинна бути абсолютно безболісною. Якщо ви намацаєте болючі ущільнення, то це і є м'язові спазми, які слід разминати. Ще одним симптомом м'язової напруги є наявність відчуття "лоскотання" при торканні шкіри тіла, особливо підошов стоп.

Переваги масажу

Одним із способів підтримки особистого здоров'я є регулярний масаж, який варто проводити 1 раз тиждень. Масаж це не тільки приємна, але і оздоровлююча процедура для всього організму (до речі, у Львові курси масажу можна пройти тут: http://vsemassage.com).

Масаж надає сприятливий вплив не тільки на фізичні, але й душевні сили людини. Окрім того, його дуже часто включають в комплекс профілактичних і лікувально-відновлювальних заходів, а також в спортивній практиці.

Знаючи, про виключну дію масажу, дуже багато людей записуються на прийом до професійних масажистів, кожен рух яких має терапевтичний ефект. Звісно ж, ми говоримо про практикуючих масажистів з профільними знаннями та багатим досвідом роботи. А ось звернення до масажиста-любителя чи самоука, можна закінчитись пошкодженням нервової та м'язової тканини і тривалий час усувати наслідки такої «терапії».

Гарний ефект будь-якого масажу проявляється тільки після повного курсу масажу кількість яких зазвичай складає від 7 до 10 сеансів, рідше - 15. Тільки регулярний масаж є запорукою отримання тривалого лікувального ефекту, тому чекати на чудодйне зцілення після 2-3 процедур не варто.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ