Головна : Новини

Рак шийки матки можна вилікувати!

, 21:06
0 785

Рак шийки маткиРак шийки матки (РШМ) знаходиться в трійці найбільш частих онкологічних захворювань у жінок. Хвороба довго протікає приховано, не турбуючи жінку, тому виявляється найчастіше на стадіях метастазів. Регулярні профілактичні огляди можуть допомогти виявити пухлину шийки матки або передраковий стан на самих ранніх стадіях, коли лікування найефективніше. Сучасні методики лікування дозволяють вилікувати жінку і зберегти репродуктивну функцію (більше детально читайте на сайті https://infecun.ru).

Розвитку раку сприяють:

 • інфікування онкогенними типами вірусу папіломи людини (ВПЛ);
 • хронічні захворювання шийки матки;
 • передракові стани;
 • ослаблення імунітету;
 • цитомегаловірусна інфекція;
 • раннє статеве життя;
 • велика кількість абортів.

Симптоми

Ознаки хвороби з'являються в активній стадії росту пухлини та залученні в процес навколишніх тканин. Викликати занепокоєння і змусити жінку терміново пройти обстеження повинні:

 1. нетипові виділення;
 2. болючі та рясні менструації;
 3. кровотечі в міжменструальний період, після огляду гінеколога, сексуального контакту;
 4. болі в нижній частині живота та попереку;
 5. болючі статеві акти.

Стадії

В раку шийки матки, як і в інших онкопатологіях, прийнято виділяти 4 стадії:

 • I - невелике пухлинне утворення в межах шийки матки;
 • II - пухлина, що вразила параметрій;
 • III - інфільтрація раку в клітковину, тазові стінки, піхву, найближчі лімфовузли;
 • IV - найбільш небезпечна стадія, коли в раковий процес залучені сечовий міхур, пряма кишка, кістки, кишечник і внутрішні органи.

Лікування РШМ

Наприклад, в Ізраїлі лікування онкології має особливий пріоритет. У розвиток даного напрямку інвестуються величезні кошти. Застосування міжнародних протоколів лікування дозволяє говорити про тривалу ремісії навіть при поширеному РШМ. На ранніх стадіях ізраїльським лікарям вдається досягти повного одужання зі збереженням у жінки можливості завагітніти та народити дитину.

Радикальним методом лікування РШМ залишається хірургічне втручання. Додатково можуть призначатися курси опромінення, хіміотерапії.

Ізраїльські онкохірурги віддають перевагу щадним лапароскопічним операціям, лазерним технологіям, кріохірургії, що дозволяють зберегти орган. Для лапароскопічної операції досить виконати кілька проколів в черевній порожнині, через які до операційного поля вводяться інструменти та обладнання для візуалізації. Цим методом можливо провести видалення пухлини з частиною органу або гістеректомію. Термін госпіталізації після лапароскопічних операцій становить в середньому 1-2 дні, а післяопераційний відновлювальний період проходить значно швидше, ніж після традиційного втручання.

При великих ураженнях пухлина видаляється разом з маткою, ураженими лімфовузлами, частиною піхви, сечового міхура та прямої кишки.

Інноваційне лікування РШМ

У країнах колишнього СНД жінки з метастатичним раком шийки матки отримують лише симптоматичне паліативне лікування. В Ізраїлі ці хворі знаходять шанс на життя, завдяки застосуванню інноваційних препаратів. Молекулярна таргетна терапія, лікування моноклональними антитілами здатні змусити імунітет протистояти захворюванню та знищувати ракові клітини, зупиняти розмноження та ріст злоякісних клітин. Не виключено, що нове лікування незабаром зможе витіснити традиційні методи, які мають багато побічних ефектів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ