Головна : Новини

Як вибрати гаманець?

, 23:37
0 597

гаманець

Стати власником гаманця, який притягує гроші - велика удача, володіти якою хоче кожен з нас. Погодьтеся, приємно, коли гроші не тільки надходять, але і затримуються? Про те, як вибрати гаманець, що притягає удачу, ми сьогодні з вами дізнаємося і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину svit-gamantsiv.com.ua, в якому безпосередньо можна купить гаманці (кошельки) оптом.  

Які бувають гаманці?

Говорячи про форму гаманця, можна виділити дві основні групи, які розрізняються тим, як розміщена в гаманці купюра.
У першій групі купюра зберігається в гаманці в складеному вигляді, в другій купюра зберігається в повному розмірі, без будь-яких додавань.

Гаманці, які передбачають складання купюри, називаються портмоне.

Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші за формою гаманці. Найпоширенішими є прямокутні, але існують також гаманці квадратної, овальної або навіть круглої форми. Найпопулярнішими вважаються гаманці чорного, золотого і коричневого кольорів, проте в магазинах можна побачити і самі незвичайні яскраві рішення в зелених, синіх, червоних і інших тонах.

З якого матеріалу краще всього купити гаманець?

Для багатьох людей ключовим фактором при виборі гаманця є матеріал, з якого виготовлений гаманець. Найбільш практичними є шкіра, замша, штучна шкіра, екошкіра і текстиль. Існують і найрізноманітніші клейончасті варіанти, які найчастіше пропонують купити на ринку, видаючи гаманець за шкіру або екошкіра. Не варто вестися на хитрощі продавців. Такі гаманці хоч і виглядають вельми привабливо, але не варті навіть тих грошей, які Ви за них заплатите. Дешеві гаманці швидко рвуться і не зберігають енергію грошей.

Самим довгим терміном служби мають гаманці з натуральної шкіри та замші. Звичайно, з часом вони трохи затираються, але це уде дрібниця в порівнянні з тією енергією грошей, яку вони збережуть. Штучна шкіра чимось нагадує натуральну шкіру. Такі гаманці також служать досить довго, за умови що виріб якісно прошитий. В останні роки виробники акцентують увагу на такому матеріалі, як еко-шкіра, що є чимось середнім між натуральною та штучною шкірою.

Самим непрактичним рішенням вважається придбання гаманця з текстилю. Звичайно, текстиль буває різний, однак ціна не впливає на швидкість забруднення кошелечка. Текстильні вироби легко порвати ключем, з нього можуть швидко полізти нитки, відірватися блискавка і т.д.

Як визначити якість гаманця при покупці?

Купуючи гаманець, приділяйте увагу не тільки ціні (дорого - не означає якісно), але і докладно вивчіть виріб. Ось, чому варто приділити пильну увагу при виборі гаманця:

  • Якості швів і шкіри. Всі шви повинні бути рівними (якщо звичайно нерівні шви - не оригінальний дизайнерський хід). Матеріал не повинен мати порізів, слідів фарби, потертостей та інших вад;
  • Стійкість фарби. Візьміть в руки паперову серветку і проведіть їй по гаманцю 2-3 рази. Якщо серветки не забарвилася, значить, фарба якісна;
  • Понюхайте гаманець. Дешевший виріб пахне чимось на зразок бензину, що говорить про «низький сорті» гаманця;
  • Перевірте підкладку. Посмикайте її. Саме підкладка швидше за все рветься.    Перевірте заклепки, блискавки, липучки і т.д., всі застібки повинні функціонувати.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ