Головна : Новини

Тренди пластичної хірургії, які будуть популярні в 2018 році

, 09:57
0 202

Тренди пластичної хірургіїЯк всім відомо, краса - це велика сила. Саме тому жінки, яких природа нею не наділила в достатній мірі, намагаються здобути її будь-якими доступними на сьогоднішній день методами. В данному випадку одним з кращих помічників представниць прекрасної статі є пластична хірургія. Вона здатна вирішити дуже багато проблем із зовнішністю, саме за це її так і люблять жінки по всьому світу. Далі ми розглянемо, які процедури будуть найпопулярнішими в новому 2018 році і розповість нам про це головний редактор порталу про пластичну хірургію https://shebeautiful.ru.

Лазерний бюстгальтер

Інноваційна методика пластичної хірургії під назвою Laser Bra допомагає не тільки збільшити розмір грудей, але і зробити підтяжку, якщо є така необхідність. Головна мета процедури - надати грудей гарний, сексуальний і максимально природний вигляд. Пластичні хірурги прогнозують, що Laser Bra стане популярним б'юті-трендом 2018 року. Але головна його перевага в тому, що лазер впливає на тканини грудей зовні, тому оперативне втручання зовсім не потрібно.

Ботокс 2.0

Так як до ботоксу на даний момент є безліч питань, розробляються нові продукти для ін'єкційної пластики. Можливо, їм вдасться перевершити Ботокс, як найбільш часто застосовується косметичну ін'єкцію. Лікарі прогнозують, що новий засіб буде в кілька разів краще і ефективніше, але чи так це, дізнаємося протягом 2018 року.

Лабіопластика

Інтимна контурна пластика з кожним роком набирає обертів, а в 2018 році вона стане справжнім бумом. Дівчата змінюють форму статевих губ для зручності або з естетичних причин, що дозволяє поліпшити сексуальне життя і позбутися від дискомфорту, якщо він присутній. Експерти очікують підвищений попит на цю процедуру в році, що наступив.

Філери для зони навколо очей

Якщо ви страждаєте від мішків під очима, то тепер не обов'язково вдаватися до блефаропластиці та лягати під ніж. Нові філери для зони навколо очей 2018 року будуть здатні відновлювати обсяг верхніх і нижніх повік, який жінки втрачають з роками, і позбавлять від негарних мішків. Така процедура допоможе виправити всі недоліки шкіри навколо очей і тоді можна буде закинути подалі всі палетки консилерів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ