Головна : Новини

Надувний круг - море захоплення і насолоди!

, 15:09
0 760

надувний кругТаке поняття як «надувний круг» у більшості асоціюється з порятунком потопаючих. І це частково правильно. Надувні кола представляють собою невід'ємну частину дотримання заходів безпеки в водоймах. Особливо, якщо це стосується дітей. У сучасному світі, надувний круг - це ще й засіб активних ігор і розвитку дітей різних вікових груп. Купити надувний круг своїй дитині - це значить внести неоціненний вклад в його розвиток і здоров'я (до речі, зробити це можна тут).

Особливості виробництва надувних кругів

Основний матеріал виготовлення надувних кругів для дітей - це міцний зносостійкий вініл. З таким плавальним засобом можна не турбуватися про неприємні проколи або розриви під час купання у воді. З внутрішньої сторони шви гладкі і не доставляють незручностей під час купання. У багатьох моделях є дві повітряні камери: на випадок, якщо у однієї відкриється клапан, другий буде утримувати дитину на воді. Надути кола можна практично будь-яким насосом.

Особливості використання

Надувний круг для плавання знадобиться як дітям, так і дорослим, які не вміють плавати. Існують спеціальні круги-тренери для навчання саме плаванню. Вони оснащені лямками, які утримують правильне положення тіла на воді.

Надувний круг для купання буває самих різних діаметрів і забарвлень. Яскраві кола роблять дітей більш помітними на поверхні. Розміри підбираються за віком і відповідно до комплекції дитини. Унікальний дизайн може стати відмінним приводом для гри на надувних колах. Рольова гра за участю качечок і лисеняти може потішити оточуючих. А для більшої безпеки багато моделей укомплектовані парасольками або тентами від сонця.

Кола для дорослих

Кола для дорослих бувають малих і великих діаметрів. Вони укомплектовані спинками, підстаканниками і ручками для тримання. Це відмінний варіант для романтичної прогулянки по воді.

Надувні круги для немовлят

Це найменші моделі. Вони представлені в двох видах. Перший має дно з двома круглими прорізами для ніжок. Він виконує функцію ходунків на воді. Другий - надувний круг для купання немовлят одягається навколо шиї, притримуючи головку, і призначений для миття у ванній або перших уроків плавання в дитячому басейні.

Будь-які види надувних кіл є чудовими стимуляторами рухової активності. Плаваючи в кругу, дитина не тільки розважається, але і зміцнює м'язи та кістки скелета. Надувний круг - це корисне пристосування в поєднанні з веселою грою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ