Головна : Новини

Як вибрати змішувач для мийки?

, 16:30
0 753

змішувач для мийкиТака проста справа, як вибір змішувача для ванної кімнати або кухні, насправді може поставити в глухий кут. Адже модельний ряд, конструкція, функціональні особливості, та й просто дизайн змішувачів величезний.

Важливо розуміти, що змішувач - це пристрій для змішування холодної та гарячої води до необхідної вам температури, на відміну від вентиля, який просто перекриває воду.

Для кухні, ванної кімнати і душа використовуються різні види змішувачів. Далі, ми докладно розглянемо як вибрати змішувач для мийки і розповіть нам про це співробітник інтернет-магазину https://tres.kiev.ua/smesiteli/smesiteli-dlya-rakoviny/, в якому безпосередньо можна його купити в Києві.

Змішувачі для мийки: Яким він має бути?

Змішувач для мийки відрізняється від інших видів змішувачів формою виливу, яка дає можливість використовувати об'єм миття по максимуму: зручно мити посуд, продукти, набирати воду в каструлі, чайник або інші ємності. Для більшої зручності експлуатації такі змішувачі часто роблять з поворотним виливом. Давайте розглянемо основні види змішувачів для мийок.

З можливістю підключення фільтра для води

Змішувач з підключенням фільтра для води знадобиться, якщо ви вважаєте за краще не звичайну водопровідну воду, а чисту фільтровану, і вирішили придбати якісну систему очищення води. Щоб заощадити гроші та місце на кухні, можна купити змішувач, який буде подавати як водопровідну, так і чисту відфільтровану воду. Яка вода потече з крана, ви зможете вибирати за допомогою перемикача.

З висувним виливом

Часто для кухні набувають змішувач з висувним виливом. Така модель буде корисна при використанні мийки з 2 чашами. Виливши можна висувати за мийку або переміщати в її межах, щоб помити фрукти, набрати воду у велику та високу посуд або глечик.

Конструкція висувного виливу може дозволяти при необхідності подовжувати його. Для більш зручного та надійного використання виливши може міститися в металеву оплетку у вигляді пружини.

Змішувач на стільницю під вікно

До особливої категорії можна віднести змішувачі для монтажу на стільницю під вікно. Розроблено кілька варіантів, щоб тимчасово прибрати вилив, який вам заважає:

  • Змішувач із байонетним кріпленням;
  • Змішувач зі знімним зливом;
  • Змішувач зі зливом, що опускається.

Для любителів вишуканого дизайну виробники випускають моделі, покриті емаллю з фактурою каменя або мармуру. Такі змішувачі ефектно виглядають і відмінно впишуться в дизайн стільниці «під камінь».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ