Головна : Новини

7 правил вибору дитячої коляски

, 02:10
0 662

дитяча коляскаДитяча коляска - це одна з найважливіших покупок для малюка. Варто врахувати, що обов'язково якийсь параметр в обраному візку Вас не влаштує. Ідеальна коляска існує тільки в уяві мами, тому при виборі даного аксесуару необхідно розставити чіткі пріоритети. Що для Вас важливіше: "Функціональність або дизайн? Колір або наявність місткого кошика? Без чого Ви точно не зможете обійтися?". І допоможе нам в цьому розібратися співробітник інтернет-магазину https://161mama.ru/, в якому безпосередньо можна купити дитячі коляски в Ростові (детские коляски в Ростове-на-Дону).

Коляска повинна відповідати віку дитини

Для новонародженого немовляти в перші півроку життя найкраще підійде люлька з жорстким дном. Якщо планується використовувати коляску взимку, то підбирайте варіант з досить високим розташуванням від землі і з високою прохідністю (великі колеса). Найкраще використовувати класичну люльку на чотириколісній рамі з діаметром коліс 30 см. Для дітей від 6 місяців потрібна прогулянкова коляска (в якій дитина сидить). Для дітей від півроку до 2 років бажано вибирати коляску з жорсткою відкидною до горизонтального положення спинкою. Для дітей старшого віку підійде легка коляска-тростина, мобільна і максимально компактна. Якщо коляска буде використовуватися влітку, то важливо наявність збільшеного козирка від сонця.

Коляска повинна бути зручною для малюка

Вашій дитині повинно бути зручно в колясці в будь-яку погоду. У коляски повинен бути м'який хід і не має бути ніяких зайвих скрипів або шумів. Якщо спальна коляска буде використовуватися влітку, то у неї повинна бути хороша система вентиляції, якщо взимку, то матеріал повинен бути непромокаємий та непродуваємий. Для прогулянкової коляски важливо, щоб малюк міг легко самостійно сідати та вилазити з коляски. Ширина сидіння повинна бути оптимальною для малюка. Якщо дитина буде спати в колясці, то важливо, щоб спинка відкидалася в положення лежачи і бути досить жорсткою.

Безпека важлива для дитини

Щоб забезпечити безпеку малюка, коляска повинна бути обладнана ременями безпеки та поручнем. Гальмівна система повинна бути проста і зручна. У колясці має бути оглядове віконце, щоб мама могла спостерігати за дитиною.

Зручність в експлуатації

Хороша коляска легка в управлінні, легко котиться, повертає, встає на гальмо, піднімається та спускається по бордюрах і сходах. Механізм складання і розкладання, від'єднання люльки повинен бути зручний і простий, щоб мама могла трансформувати коляску без сторонньої допомоги. Не мале значення має вага коляски. Якщо нею будуть керувати декілька людей, то важливо, щоб ручка регулювалася по зростанню водія.

Як ви будете використовувати коляску?

Вибір коляски залежить від вашого способу життя, а саме від того, в яких умовах ви будете її експлуатувати. Якщо ви плануєте обмежуватися прогулянками з дитиною в парку, то краще всього вибирати класичну коляску-люльку або коляску-трансформер. Для активних батьків, які часто виїжджають з дитиною з дому, наприклад в гості до друзів і родичів, в походи по магазинах, в подорожі, за місто і т. д., найкращий варіант - це комбінована коляска 3 в 1 (2 в 1) або система для подорожей (Travel Sistem). В цьому випадку ви в одній покупці купуєте можливість комбінувати різні транспортні засоби для малюка, які допоможуть вам практично в будь-якій дорожній ситуації.

Зручність виходу на прогулянку

Якщо ваш будинок не обладнаний досить широким ліфтом, по при покупці обов'язково виміряйте ширину ліфта і вибирайте коляску з шириною шасі, що не перевищує ширину ліфта. Простіше кажучи, коляска повинна входити в ліфт. Якщо в під'їзді немає пандуса, то вибирайте максимально легку коляску. Пам'ятайте, що по двохполозному спуску навряд чи проїдуть триколісні коляски, а також коляски з парними колесами.

Компактність в складеному вигляді

Подумайте про місце, де ви будете зберігати коляску. Якщо розміри місця зберігання вимагають компактного складання коляски, необхідно врахувати можливість швидко і компактно скласти коляску. Важлива можливість коляски в складеному вигляді стояти без опори.

Висновки

Вибираючи коляску для малюка ви можете за одну покупку вирішити всі транспортні питання на кілька років, вибравши модульну коляску або трансформер. Або на перший час обійтися класичною коляскою-люлькою, а пізніше придбати прогулянкову коляску та автокрісло.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ