здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування алкоголізму

Липень 24 2014

Сучасна людина, незважаючи на всю свою просунутість, дуже, насправді , рАніме та вразливе, в плані психології, істота. Постійні стреси призводять до розвитку шкідливих звичок і залежностей, однією з яких є алкоголізм. Статистика невблаганна і говорить про те, що на сьогоднішній день в світі цією залежністю страждають більше 150 мільйонів чоловік (близько 3 відсотків населення планети) і число їх неухильно зростає.Абсолютно невірним буде твердження, ніби алкоголізм є ознакою і супутником бідності (від безвиході становища) - великі гроші також сприяють залежності зважаючи вседозволеності. В основі своїй, алкоголізм є певним психічним розладом, що виявляється в залежності (як психічної, так і фізичної) від продуктів (напоївів) на основі етилового спирту. Як і будь-яка інша психічна залежність (наркоманія, токсикоманія), алкоголізм розвивається стадийно і характеризується наступними ознаками:

- на першій стадії випробовується тяга (важко, але переборна) до спиртного;
- друга стадія характеризується значним збільшенням дозспиртного, необхідних для досягнення, так званого задоволення. На цій стадії виявляються відмінні ознаки запеклого алкоголіка - тижневі запої, тремтячі руки, порушення сну та інше. Друга стадія дає початок вже фізичної залежності від алкоголю;
- третя, найбільш глибока, стадія тільки підсилює деградацію людини в загальностве. Для питущого вона чревата непереборним і постійним бажанням спожити, причому доза, після якої організм "заспокоюється" значно зменшується.

(і взагалі можливість такого) залежить від стадії залежності і стану хворого. Вважається, що алкоголізм піддається лікуванню тільки на першій стадії. У остальних випадках, доля лікаря зводиться лише до медикаментозної детоксикації та виведенню (правильному) із запою. Першим кроком на шляху до вирішення проблеми, є її усвідомлення хворим, а подальші методи можуть бути такими:

- медикаментозна терапія (введення препаратів, поєднання яких з алкоголем викликає сильні недомогання);
- психологічна терапія;
- соціальна реабілітація;
- комплексні методики.

← Ін'єкції ботокса Натяжні стелі  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен