Головна : Новини

Міжкімнатні двері для дачі: Як вибрати?

, 15:46
0 434

Міжкімнатні двері для дачі"Міжкімнатні двері створюють комфортні умови для проживання, захищають від протягів, знижують рівень шуму, але при цьому самі потребують правильної експлуатації. Особливо небезпечним фактором, що впливає на двері, є висока вологість. Підвищена вологість може негативно позначитися не тільки на дверях економ-класу, але і на дверях високої якості з масиву. Для того щоб не витратити гроші даремно, ще на етапі покупки потрібно врахувати ступінь захищеності від зовнішніх впливів, і зробити правильний вибір", - розповідає співробітник компанії http://eco-garden.info/, яка безпосередньо займається їх монтажем.

«Хороші двері - дорогі двері», цей вислів дуже близько до істини, але не всі можуть дозволити собі в літній будиночок поставити міжкімнатні двері за високою ціною, тому завдання вибору об'єднує дотримання мінімум трьох важливих умов:

  • Захищеність дверей від негативного впливу вологи, перепадів температури, подряпин;
  • Прийнятна ціна;
  • Відповідний дизайн.

Яку двері краще вибирати?

Сьогодні багато спеціалістів рекомендують встановлювати на дачу двері з цільного або клеєного дерев'яного масиву. Ще років десять тому це був єдиний прийнятний вибір. Виконані з дотриманням всіх технологічних вимог ці двері повністю складаються з деревини, тому екологічно безпечні і досить надійні.

Їх недоліком є висока ціна, а надійность залежить від якості лакового покриття. Такі двері в неопалюваних приміщеннях завжди набирають вологу, поведе її чи ні, залежить тільки від якості збірки, правильного застосування технології клеєного бруса, використаної для виготовлення породи дерева.

Непоганими для дачних умов підходять менш дешевші двері, які виготовлені з цільного соснового масиву. Двері з деревини листяних порід і виготовлені за технологією клеєного бруса набагато надійніше поводяться в екстремальних умовах.

Двері з МДФ

Двері даного типу випускаються за різними технологіями і, як наслідок, з різною якістю. Найбільш стійкими до агресивних умов є ламіновані варіанти дверей. Захисна плівка на основі пластика не пропускає вологу, стійко витримує подряпини і невеликі удари, а також такі двері добре підійдуть для приміщень з високою вологістю і великими перепадами температур.

Кращими елементами для каркаса МДФ дверей є вологостійка фанера і клеєний брус, такі двері при невисокій вартості набагато надійніші аналогів і на них варто звернути особливу увагу при покупці.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ