Головна : Новини

Переваги металопластикових вікон

, 18:17
0 601

металопластикові вікна

Сучасні вікна є кращою заміною старим дерев'яним, які з часом втратили свої експлуатаційні якості. За нетривалий період, завдяки своїм очевидним перевагам, вікна з металопластику стали дуже популярні у покупців.

Різноманіття форм і моделей

Замовник вирішує сам, які вікна ПВХ вибрати виходячи зі своїх потреб. Стандартної прямокутної форми або навпаки нестандартної, з різними типами відкривання або без нього: глухими, поворотними, повортно-відкидними, розсувними або комбінованої модифікації.

Термін служби пластикових вікон

Важливе значення - термін служби пластикових вікон. Деревьяні вікна, на відміну від пластикових, мають великий недолік - вони вимагають регулярного догляду. А вікна з ПВХ профілю, в залежності від виробника і якості виконання, без проблем прослужать 20-40 років.

Висока енергоефективність

Висока енергоефективність - вигідний плюс вікон ПВХ. Старі вікна мають погані енергозберігаючі властивості, це помітно позначається на фінансових витратах. У зимову пору і сире міжсезоння хочеться комфорту, тому доводиться обігрівати квартиру або офіс електроприладами. Вибір на користь енергоефективних вікон позбавить від зайвих витрат.

Ремонтопридатність

До чого приховувати, що ми не завжди акуратно ставимося до оточуючих нас предметів. Ривком відкрив вікно, невдало його зачинив - таке буває у кожного. Вікна з полівінілхлориду мають виняткову ремонтопридатністю. Що вийшли з ладу деталі і вузли, швидко і легко змінюються. Головне, щоб початкова установка пластикових вікон була виконана правильно. Навіть якщо трапиться оказія і буде розбитий склопакет, його теж можна замінити.

Зниження шумового фону в приміщенні

У містах життя «кипить» вдень і вночі. Особливо це відчувається, якщо будинок знаходиться біля дороги. Ще одна вагома перевага металопластикових вікон - вони володіють відмінною звукоізоляцією, позбавляючи власників від нічного шуму і денної суєти. Створюють комфортну робочу атмосферу в офісі за рахунок усунення сторонніх звуків.

Безпека

Дорослі знають, що біля відкритих вікон треба поводитися обережно. Інша справа діти. Вони постійно лізуть скрізь, де виходить, намагаючись задовольнити свою допитливість. У 3-4 роки дитині, зацікавленому зовнішнім звуком, досить півхвилини, щоб приставити стілець до вікна і визирнути на вулицю. Прочинене для верхнього провітрювання вікно врятує дослідника від падіння вниз, а додаткові засоби безпеки не дадуть малюкові відчинити вікно на всю ширину. Застосування противовзламної фурнітури у Ваших вікнах - це захист від несанкціонованого проникнення в будинок.

Ціновий фактор

Ціновий фактор - глобальне перевага пластикових вікон, яка буває вирішального значення при виборі. На сьогоднішній день можна купити пластикові вікна за нижчою ціною, ніж дерев'яні або алюмінієві, а значить - отримати ще одну вигоду.

Необтяжливий догляд

Пластик досить мити водою з слабколужними засобами, а скло - спеціально призначеними для цих цілей продуктами побутової хімії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ