Головна : Новини

Як правильно вибрати окуляри від сонця?

, 18:47
0 725

сонцезахисні окуляриНаші знання, що стосуються вибору сонцезахисних окулярів, найчастіше обмежуються тим, як вони виглядають на обличчі. При цьому, неправильно обрані окуляри можуть не тільки не зберегти, а ще й погіршити ваш зір. Особливо це актуально, якщо ви плануєте свій відпочинок на морі або в теплих країнах, безжальне сонце в яких не щадить ні шкіри, ні очей. Вибрати якісні сонцезахисні окуляри відомих торгових марок ви можете в інтернет-магазині http://miss-aolise.com.ua/.

На що звертати увагу при виборі сонцезахисних окулярів?

Спочатку вибираємо лінзу і матеріал, з якого з якого виготовлена  оправа. У лінз зі скла і пластика є свої плюси і мінуси. Скло менше дряпається, стійке до перепадів температур, захищає очі від сонячних променів на 100%, але при цьому важке, досить крихке, пітніє і травмонебезпечне. Якісний пластик в свою чергу легкий, стійкий до падінь, також захищає очі від сонячного світла на 100%, підходить для занять спортом. Недоліки пластика в тому, що він швидко дряпається і з часом каламутніє.

Матеріал для оправи вибирайте на свій смак. Це може бути і легкий пластик, який довго служить, але при цьому може легше поламатися. Або ж металеві моделі, які виглядають дуже стильно. Важливо тільки перевірити місця кріплення лінзи до оправі, так як якщо кріплення сильно перетягнули, то в місці фіксації можуть з'явитися тріщини. Вони псують зовнішній вигляд окулярів і вкорочують їх час експлуатації.

Неправильно думати, що сонцезахисні окуляри обов'язково повинні бути темними і чим темніше, тим краще. Чи не темне забарвлення захищає очей від шкідливих сонячних променів. Іноді навіть навпаки, якщо ви купуєте темні окуляри, які не покриті захисним фільтром від УФ, то вони здатні вам нашкодити сильніше, ніж «окуляри-хамелеони». Секрет в тому, що коли ми дивимося через темні скла, то зіниця розширюється і очі збирають більшу кількість променів, від яких його повинен захищати спеціальний фільтр.

Важливий критерій - ступінь захисту від випромінювань (вона вказана на листку вкладиші до окулярів). Всього виділяють 4 типи захисту:

  • 0 - найслабша ступінь захисту. Ці окуляри пропускають приблизно 80% всіх вступників на них променів;
  • 1 і 2 - середній ступінь захисту. Перша захищає від 20-57% променів, а друга від 57 до 82 %;
  • 3 і 4 - сильний рівень захисту. Підходить для відпочинку на морі і в теплих країнах. Трійка пропускає не більш 18 % шкідливих променів, а четвірка - всього 3-8 %.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ