здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Відпочинок в Абхазії

Серпень 02 2014

Абхазія - це чудовий куточок природи на східному узбережжі Чорного моря. Цей приморський край давшивим-давно закріпив за собою славу всесоюзної та міжнародної здравниці. Своєї туристичної популярністю і цілющими умовами Абхазія зобов'язана своєму географічному положенню і, відповідно, клімату. Тут є все, щоб активно розвивати туризм і рекреацію. Практично вся територія Абхазії зайнята гірськими хребтами південних схилів Кавказу, наибільш високими з яких є Гагрський, Абхазький, Кодорський. Це дозволяє активно розвивати гірський піший туризм (трекінг) і альпінізм, центр якого знаходиться на Кодорській хребті в районі Домбай. Решта території (приблизно 25%) припадає на равнинное морське узбережжя (довжиною до 200 км). Саме на цьому клаптику примор'я і розташоване большінство всесвітньо відомих курортних центрів - Сухумі, Гагра, Адлер, Новий Афон, Гудаута. Теплий вологий клімат субтропічного типу забезпечує необхідні умови для функціонування в тих містах кліматичних курортних зон і розміщення великої кількості санаторних комплексів і пансіонатів:. Країна, яка досить відчутно постраждала в результате регіональних збройних конфліктів, у дохідній частині практично повністю залежить від туристичної та курортної галузі. Пансіонати обладнані новим обладнанням і пропонують комфортабельні умови для будь-яких категорій відпочиваючих. Судити про якість послуг і ставленні до життя в цьому регіоні можна по тому, наскільки багато в цьому регіоні долгожітелей.


← Чоловіче і жіноче здоров'я Ортопедичні подушки  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен