Головна : Новини

Одноразові вбираючі пелюшки: Що потрібно знати?

, 18:49
0 563

Одноразові вбираючі пелюшки

Сьогодні одноразові вбираючі пелюшки користуються великою популярністю. Вони є засобом гігієни і служать відмінним помічником у догляді за хворими при нетриманні сечі в легкій формі, а також немовлятами. До речі, ви можете купить пеленки для взрослых на cyxo.kiev.ua.
Такий засіб може знадобитися:

 • при догляді за лежачими хворими;
 • при пересуванні на інвалідному візку;
 • в пологовому будинку;
 • при догляді за новонародженими.

До переваг одноразових всмоктуючих пелюшок відносяться:

 1. не вимагають прання, після використання викидаються;
 2. захищають меблі, постільну білизну, інвалідні коляски від виділень вологи;
 3. забезпечують сухість шкіри дитини;
 4. запобігають запотівання і подразнення шкіри дитини в літній період, виступаючи таким чином відмінним замінником підгузників в домашній обстановці;
 5. полегшують проведення гігієнічних процедур при догляді за хворими і немовлятами.

Використання підгузників, безумовно, полегшує життя батькам малюків. Однак шкірі дитини необхідно дихати і відпочивати від таких засобів. Тому в домашніх умовах необхідно давати дитинці перепочинок від памперсів. У цей час вам на допомогу прийдуть одноразові вбираючі пелюшки, які можна підкласти під малюка на ліжечко або коляску. Особливо це стає актуальним в літній період. Під час спеки шкіра крихітки потіє, на ній можуть з'являтися різноманітні роздратування, випоти, почервоніння в області попки, промежини, верхній частині стегон. У таких випадках використовують крему і присипки, однак вони не здатні замінити користь свіжого повітря для шкіри малюка.

Одноразовою пелюшкою не завадить встелити пеленальний столик, щоб захистити меблі та білизна від можливих виділень. При цьому слід розуміти, що такі пелюшки служать виключно в якості гігієнічного засобу і не підходять для сповивання дитини. При догляді за хворими з легкою формою нетримання сечі такий засіб також не буде зайвим. Адже, знову ж, шкірі необхідно дихати і відпочивати від памперсів, підгузників-трусиків. На цей час можна скористатися вбирає пелюшкою. Такий засіб також стане незамінним в процесі проведення гігієнічних процедур з лежачими хворими.

Одноразові пелюшки: Як вибрати?

 • Щоб використання вироби вам пішло тільки на допомогу, існує кілька основних вимог до якості одноразових всмоктуючих пелюшок, серед яких: хороша вбираність;
 • матеріал, з яким буде стикатися шкіра, повинен бути натуральним;
 • матеріал повинен забезпечувати доступ повітря до шкіри;
 • наявність внутрішнього всмоктуючого шару;
 • наявність вологонепроникного шару.

Варіанти розмірів пелюшок (зліва позначена ширина, праворуч - висота):

 1. вузькі (40 * 60);
 2. середні (60 * 60);
 3. широкі (60 * 90).

Вузькі пелюшки використовують для дітей або людей з худорлявим статурою в положенні сидячи (пересуванні на візку, відпочинок в сидячому положенні), для виконання гігієнічних процедур в догляді за новонародженими або лежачими хворими.

Пелюшки середнього розміру використовують в догляді за малорухомими або зовсім лежачими пацієнтами в процесі виконання гігієнічних процедур.

Широкі пелюшки застосовують при догляді за повними пацієнтами або дітками, які починають самостійно перевертатися і повзати для відпочинку від підгузників. Дуже важливим є наявність вологонепроникного шару, та як він не дозволяє витікати вологи навіть у випадках переповнення пелюшки. Існують одноразові пелюшки для дорослих і дітей.

Пелюшки для дітей мають такі відмінності:

 • вони ніжні, виконані тільки з натуральних матеріалів;
 • краще вибирати пелюшки більшого розміру з липучками, щоб запобігти їх скочування, коли малюк ворушиться, повзає, перевертається.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ