Головна : Новини

Прибирання квартири: Переваги послуг клінінгових компаній

, 18:54
0 416

клінінг в квартиріЧистота в приміщенні - найважливіший фактор затишку і здорової атмосфери, безпосередньо впливає на емоційний стан знаходяться в ньому людей і їхнє фізичне здоров'я. Регулярна якісна прибирання повинна стати невід'ємною частиною експлуатації житлового або офісного приміщення, однак не завжди високий темп життя сучасного городянина залишає йому таку можливість. На допомогу йому може прийти клінінгова компанія, наприклад, в СПб це Clean Expert: http://клинэксперт-клининг.рф/.

Клінінг (англ. Cleaning - прибирання, произв. Від clean - чистий) - це одне з порівняно нових напрямків на величезному ринку послуг, що представляє собою професійну, високотехнологічну прибирання офісів і квартир прибирання квартир Київ, а також приватних домоволодінь. Мало кому подобається сам процес збирання, не кажучи вже про відібрання часу, яке можна звернути на користь - спілкування з сім'єю, друзями, заняття спортом, творчістю, особистим розвитком. Саме тому послуги клінінгових компаній стають дуже затребуваними.

Серед усієї безлічі діючих клінінгових компаній діє свого роду стандарт на види послуг, що надаються, перелік яких дуже широкий і актуальний. Звертаючись до компанії, ви можете замовити:

  • генеральне прибирання;
  • одноразову поточну прибирання;
  • наведення порядку після розважальних заходів;
  • усунення наслідків від форс-мажорних подій (підтоплення, пожежа);
  • прибирання після ремонту;
  • передпродажна прибирання або перед заселенням у знову придбану квартиру;
  • регулярне прибирання квартири на постійній основі з обумовленою періодичністю.

Як і в будь-який інший діяльність, якісний клінінг має на увазі професійний підхід: працівники клінінгових компаній, що прагнуть займати міцні позиції на ринку в умовах високої конкуренції, добре навчені, оснащені технічно і мотивовані на високоякісне обслуговування клієнтів. Можете бути впевнені, грамотний клінінг зробить вашу квартиру по-справжньому чистою, такого рівня збирання самостійно досягти вкрай важко, а часто взагалі неможливо: спеціальні високоякісні хімічні засоби і технічне оснащення від провідних спеціалізованих виробників, як правило, недоступні обивателю, а крім того, з персоналом таких компаній проводяться регулярні тренінги та навчання новітнім методикам клінінгу.

Вартість клінінгових послуг формується з таких факторів, як розмір приміщення, витрачений на прибирання час і вид прибирання (ступінь і характер забруднень). Зробивши заявку на прибирання квартири або оформляючи довготривалі послуги, менеджер компанії зробить необхідні розрахунки, які будуть відображені в договорі на надання послуг.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ