Головна : Новини

Таємниці жіночих панчіх

, 20:17
0 615

панчохиЗгадався мені випадок. Якось раз йду по вулиці, а переді мною цокає каблучками струнка дівчина. Свої довгі світлі ноги вона спеціально загорнула в коротенькі шортики, вельми успішно притягують погляди чоловіків, що проходять. Я піддав газку і через пару секунд порівнявся з нею. На її засмагло-шоколадному обличчі блищали виразні очі... Стоп. Шоколадному личку? Я ще раз подивився на ноги - вони все ще були білими. Мені здавалося, що мої власні брови від здивування зметнулися далеко за лінію чола. І тільки через півгодини я зрозумів, що це було насправді. Ось в цей самий момент я усвідомив справжню силу пінчіх (до речі, придбати їх можна в інтернет-магазині http://www.evasecret.ru/index.php?categoryID=88).

Колготки для мене завжди були чимось з іншого виміру. Я завжди із задоволенням дивився на дівчат в капронках, поки не дізнався, що існують колготки XXL. В той момент мій запал трохи згас. Але це вже деталі.

Моя дружина любить носити панчохи і колготки, але категорично забороняє мені навіть пальцем їх торкатися. Причина дуже проста: як тільки я торкаюся до такого матеріалу, на колготках обов'язково утворюються значні дірки. Я абсолютно не розумію, як так відбувається. При цьому дружина ходить з вельми примітним манікюром, і це їй зовсім не заважає розтягувати панчохи на всі боки. Ще один приклад побутової магії...

Капронові секрети

Дуже часто я згадую героя Мела Гібсона з кінофільму «Чого хочуть жінки?». Йому, звичайно, вдалося надіти на себе колготки. Ось тільки після цього вони стали більше схожі на діряву мережу. Так що я щиро захоплююся вправністю милих дівчат, які можуть не тільки надіти цю красу, а й проносити її весь день без пригод.

Хоча чому без пригод? Раніше я просто дивувався, що моя дружина носить колготки практично вічно, але не тут-то було. Подивившись на чеки з косметичних магазинів, я розкрив секрет. Виявляється, вона кожні пару місяців затарюється новими капроновими виробами.

До речі, якщо хочете повеселитися, запитаєте свою другу половинку, що означає «ден». Ніде правди діти, спершу я думав, що це термін придатності. Наприклад, 10 ден - 10 днів. Але все виявилося цікавіше. Таку ось петрушку придумали шановні французи. Так ось, щоб не ускладнювати процес вимірювання товщини матеріалу, вони подумали: «А чому б не зважити капронову нитку довжиною 9 км і встановити це значення як еталон?». Все ж логічно, ну. Я завжди вважав французів трохи «того», але тепер знаю це точно. А якщо врахувати, що колготки історично створювалися в тій же Франції як предмет чоловічого гардероба, то в Париж ваш я не поїду. Нізащо!

Пару місяців назад дружина записалася на шейпінг. Ви можете уявити моє здивування, коли я дізнався, що одним з елементів спортивної форми також були панчохи. Правда, були вони кольоровими і щільними. Поборів когнітивний дисонанс, я вирішив розібратися, що ж це таке. Хочу поділитися міркуваннями з вами.

Класичний лікнеп для чоловіків:

  • Звичайні. В принципі, тут сказати особливо нічого, крім того, що саме такими штуками вже понад півсотні років користуються грабіжники всіх мастей при нальотах на банки і ювелірні магазини;
  • З малюнком. Коли я в перший раз побачив, що ноги моєї дружини обмотують бантики, не відразу зрозумів, що б це значило. Але варто зазначити - такі панчохи на струнких ніжках виглядають просто божественно. І це факт. Але ключове слово тут «струнких»;
  • Кольорові. Якщо серйозно, виглядають вони весело. Додати сюди коротеньке платтячко в горошок - і буде образ в стилі радянських стиляг. Але за таку красу сьогодні в Сибір не пошлють. І правильно, адже в таких панчохах буде там, м'яко кажучи, прохолодно;
  • Підтримуючі або моделюючі. Самий підлий вид панчіх. Він створений спеціально для того, щоб робити жінок набагато стрункішою, ніж вони є насправді. О, жінки, ім'я вам - віроломство! Так що не вірте підступним дамам, особливо в холодну пору року. Влітку в таких спекотно, тому в теплу пору підозрілість можна сміливо вимикати.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ