Головна : Новини

Кулачковий насос: Що це таке?

, 16:20
0 563

кулачковый насос

Кулачкові насоси - це відмінне рішення для перекачування продуктів на харчових виробництвах. Насоси представлені в ультра-чистому (ультра-гігієнічному) виконанні, яке досягнуто за рахунок високоякісної полірування внутрішніх і зовнішніх деталей насоса, а також відсутністю застійних зон. Можливість підібрати тип кулачків для необхідного продукту і умов робочого процесу.

Кулачкові насоси - особливості експлуатації та застосування

Кулачковий насос - вважається одним з найскладніших насосів в проектуванні і виробництві, оскільки для його виготовлення необхідні: висока якість виготовлених матеріалів, комплектуючих, точної обробки всіх поверхонь і високоточного процесу складання. Складний процес виготовлення і висока ціна кулачкових насосів в порівнянні з об'ємними насосними машинами іншого типу виправдана низькою вартістю експлуатації.

У роторному насосі практично немає частин, які швидко зношуються. Роторний насос розрахований на щоденну роботу. Конструкція кулачкового насоса дозволяє проводити обробку гострою парою, тобто температурою до 150 С, що важливо для фармацевтичної і харчової промисловості. Насоси цього типу при правильному підборі і установці - можуть працювати протягом багатьох років без заміни комплектуючих.

Універсальна конструкція і висока якість насосів дозволяє виробляти промивку торцевих ущільнень і підігрів перекачується без заміни корпусу, роблять кулачкові насоcи від Steiner - затребуваними на багатьох технологічних процесах на виробництві. Насоси роторного типу мають найширший спектр застосування, від перекачування меланжу (яєчних мас) і до процесу транспортування в'язких кремів і м'ясного фаршу.

Переваги кулачкових (роторних) насосів:

  • Дбайливе перекачування продукту, збереження структури і стану середовища, що перекачується;
  • Висока надійність конструкції і підвищена зносостійкість;
  • Низький рівень пульсації в нагнітає трубопроводі;
  • Відсутність вібрації і мінімальний рівень шуму;
  • Для заміни торцевого ущільнення не потрібно проводити демонтаж насоса від приводу, необхідно лише зняти передню кришку;
  • Кулачкові насоси, в залежності від типу продукту, що перекачується, оснащуються різними гвинтоподібними кулачками для створення високого рівня самоусмоктування при роботі з під вакууму;
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ