Головна : Новини

Лікування алкогольної залежності за допомогою установки блокатора

, 21:52
0 665

Лікування алкогольної залежності На сьогоднішній день, проблема алкоголізму є дуже актуальною в нашій країні. Нею страждають як дорослі люди, так і, на жаль, підлітки. І дуже важливо зазначити, що самостійно подолати алкоголізм практично не моливо. Тут необхідна комплексна, спеціалізована допомога.

Так, центр «Нове життя»: https://nc-newlife.com/lechenie-alkogolizma пропонує в якості способу лікування наркотичної та алкогольної залежності застосуванням препаратів, які пригнічують тягу до наркотичних і алкогольних речовин. Дані препарати є блокаторами. При цьому спосіб застосування блокаторів залежить від їх типу та запланованої тривалості впливу.


Це може бути як підшивка блокатора (впровадження його в організму пацієнта), так і введення його в кров хворого. Крім того, блокування (або кодування), як правило, супроводжується психологічної терапією

Блокуючі речовини мають чітким психофізіологічних ефектом, забезпечуючи, фактично, непереносимість алкоголю або наркотиків. Однак, даний спосіб боротьби з наркотичною та алкогольною залежністю несе низку ризиків, які пов'язані з можливим зривом хворого (повторним вживанням наркотиків або алкоголю). Це може викликати проблеми з нервовою, дихальної та, в першу чергу, з серцево-судинною системою.

Крім того, такий спосіб боротьби із залежністю протипоказаний людям з хронічними захворюваннями, а також перенесли інфаркти, інсульти, з виразкою шлунка та іншими гострими захворюваннями.

Цей метод лікування алкоголізму має ряд переваг, а саме:

  • забезпечує швидке виведення людини зі стану залежності і в перебігу декількох днів дозволяє придушити тягу до наркотиків або алкоголю;
  • дозволяє швидко забезпечити повернення працездатності і нормалізувати роботу організму;
  • формує стійке фізіологічне неприйняття вживаних речовин, що відкриває широкий простір для проведення реабілітації;
  • у разі якщо реабілітація неможлива з тих чи інших причин, дає більшу гарантію неповернення до вживання наркотиків або спиртних напоїв, ніж інші форми без реабілітаційного лікування.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ