здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування алкогольної залежності за допомогою установки блокатора

Липень 17 2018

Лікування алкогольної залежності На сьогоднішній день, проблема алкоголізму є дуже актуальною в нашій країні. Нею страждають як дорослі люди, так і, на жаль, підлітки. І дуже важливо зазначити, що самостійно подолати алкоголізм практично не моливо. Тут необхідна комплексна, спеціалізована допомога.

Так, центр «Нове життя»: https://nc-newlife.com/lechenie-alkogolizma пропонує в якості способу лікування наркотичної та алкогольної залежності застосуванням препаратів, які пригнічують тягу до наркотичних і алкогольних речовин. Дані препарати є блокаторами. При цьому спосіб застосування блокаторів залежить від їх типу та запланованої тривалості впливу.


Це може бути як підшивка блокатора (впровадження його в організму пацієнта), так і введення його в кров хворого. Крім того, блокування (або кодування), як правило, супроводжується психологічної терапією

Блокуючі речовини мають чітким психофізіологічних ефектом, забезпечуючи, фактично, непереносимість алкоголю або наркотиків. Однак, даний спосіб боротьби з наркотичною та алкогольною залежністю несе низку ризиків, які пов'язані з можливим зривом хворого (повторним вживанням наркотиків або алкоголю). Це може викликати проблеми з нервовою, дихальної та, в першу чергу, з серцево-судинною системою.

Крім того, такий спосіб боротьби із залежністю протипоказаний людям з хронічними захворюваннями, а також перенесли інфаркти, інсульти, з виразкою шлунка та іншими гострими захворюваннями.

Цей метод лікування алкоголізму має ряд переваг, а саме:

  • забезпечує швидке виведення людини зі стану залежності і в перебігу декількох днів дозволяє придушити тягу до наркотиків або алкоголю;
  • дозволяє швидко забезпечити повернення працездатності і нормалізувати роботу організму;
  • формує стійке фізіологічне неприйняття вживаних речовин, що відкриває широкий простір для проведення реабілітації;
  • у разі якщо реабілітація неможлива з тих чи інших причин, дає більшу гарантію неповернення до вживання наркотиків або спиртних напоїв, ніж інші форми без реабілітаційного лікування.
← Як розумні люди задають... Кулачковий насос: Що це... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен