здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Українська національна ідея: Яка вона у сучасних еліт?

Серпень 01 2018

українська національна ідеяНаціональною ідеєю назвивається систематизоване узагальнення національної самосвідомості - так сказати самоідентифікацію. Якщо сказати одним словом, то національна ідея - це патріотизм! Далі, ми поговоримо про національну ідею України і розповість нам про неї головний редактор сайту http://natsionalnaideia.com.

Ну за патріотизм сучасної еліти справа ясна - гроші, офшори, квартири, дорогоцінні метали, обман, шахрайство, хабарі, злодійство і т. д. За 300% прибутку капіталіст маму рідну задушить. Може, ми з вами, і не знаємо всього, як люди недосвідчені, ну а ця публіка досконально знає що таке ідеї і як з них нажитися. Вони собаку на цьому з'їли і кішкою закусили.

Патріотизм (грец.  співвітчизник,  - батьківщина) - це соціальне відчуття, політичний і моральний принцип, змістом якого є любов до батьківщини, а такод готовність пожертвувати своїми приватними інтересами на благо інтересів батьківщини.

Інтереси Батьківщини? Любов до Батьківщини? Скажіть ви часто чули слово Батьківщина, Вітчизна з ротів ватажків України? Інтереси чиновників влади - це зрозуміло. І любов у них у всіх одна і та ж.

А щодо пожертвувати своїм приватним заради України? Своїми багатствами нажитими в результаті розкрадання країни? А чи можуть приватні інтереси, особливо відвертих хапуг і злодюг, поставлених невідомо ким у корита влади, взагалі збігатися з інтересами Вітчизни?

Національну ідею неможливо придумати за пару-трійку років, вона не залежить від суспільного устрою та поточного політичного моменту, тому що виробляється століттями і передається з покоління в покоління, як необхідна і обов'язкова умова виживання громадянського суспільства, держави, нації.

Взагалі то термін "ідеологія", що став ключовим поняттям у формуванні політичної системи в державі, до сих пір не має конкретного визначення і смислового значення.

Всякий політик, який рветься до влади заради грошей, винаходить свою ідеологію держави заново в своїх цілях. Всі вони старі революціонери з горщика, в усіх партіях перебували, свої перші університети в компартії та комсомолі проходили тому і заборонили будь-які світогляду, крім своїх, вигідних лише верхівці влади.

А яка у теперішній владі ідеологія, національна ідея, світогляд, релігія? Що хорошого має народ від революції з її світоглядом нових цивілізаційних цінностей? Демократичних і європейських.

Просто треба підійти до будь-якої незнайомої людини, що має радість і щастя залишитися проживати на території України і запитати: "Ну, як, брат козацького роду, живеш? Чи задоволений ти своїм новим демократичним життям? Чи було в твоєму житті європейське щастя, обіцяне на майдані? Киньте поглядом на все прожите, з моменту революцій і голодовок."

І може хтось відповість на це питання серйозно і грунтовно. Про те, що насаджується ідеологія споживацтва і вседозволеності. Прищеплюється культ грошей на шкоду духовної культури. Закони - це сміття, дотримуватися закону себе не поважати. Моральні і моральні принципи і норми є нікчемними. Все продається, головне - скільки за це заплатять, і не важливо звідки покупець. Іншими словами, все має свою ціну - країна Україна, Батьківщина, Вітчизна в тому числі.

← Як вибрати хороший... Жіночий журнал - безцінне... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен