Головна : Новини

Українська національна ідея: Яка вона у сучасних еліт?

, 21:55
0 517

українська національна ідеяНаціональною ідеєю назвивається систематизоване узагальнення національної самосвідомості - так сказати самоідентифікацію. Якщо сказати одним словом, то національна ідея - це патріотизм! Далі, ми поговоримо про національну ідею України і розповість нам про неї головний редактор сайту http://natsionalnaideia.com.

Ну за патріотизм сучасної еліти справа ясна - гроші, офшори, квартири, дорогоцінні метали, обман, шахрайство, хабарі, злодійство і т. д. За 300% прибутку капіталіст маму рідну задушить. Може, ми з вами, і не знаємо всього, як люди недосвідчені, ну а ця публіка досконально знає що таке ідеї і як з них нажитися. Вони собаку на цьому з'їли і кішкою закусили.

Патріотизм (грец.  співвітчизник,  - батьківщина) - це соціальне відчуття, політичний і моральний принцип, змістом якого є любов до батьківщини, а такод готовність пожертвувати своїми приватними інтересами на благо інтересів батьківщини.

Інтереси Батьківщини? Любов до Батьківщини? Скажіть ви часто чули слово Батьківщина, Вітчизна з ротів ватажків України? Інтереси чиновників влади - це зрозуміло. І любов у них у всіх одна і та ж.

А щодо пожертвувати своїм приватним заради України? Своїми багатствами нажитими в результаті розкрадання країни? А чи можуть приватні інтереси, особливо відвертих хапуг і злодюг, поставлених невідомо ким у корита влади, взагалі збігатися з інтересами Вітчизни?

Національну ідею неможливо придумати за пару-трійку років, вона не залежить від суспільного устрою та поточного політичного моменту, тому що виробляється століттями і передається з покоління в покоління, як необхідна і обов'язкова умова виживання громадянського суспільства, держави, нації.

Взагалі то термін "ідеологія", що став ключовим поняттям у формуванні політичної системи в державі, до сих пір не має конкретного визначення і смислового значення.

Всякий політик, який рветься до влади заради грошей, винаходить свою ідеологію держави заново в своїх цілях. Всі вони старі революціонери з горщика, в усіх партіях перебували, свої перші університети в компартії та комсомолі проходили тому і заборонили будь-які світогляду, крім своїх, вигідних лише верхівці влади.

А яка у теперішній владі ідеологія, національна ідея, світогляд, релігія? Що хорошого має народ від революції з її світоглядом нових цивілізаційних цінностей? Демократичних і європейських.

Просто треба підійти до будь-якої незнайомої людини, що має радість і щастя залишитися проживати на території України і запитати: "Ну, як, брат козацького роду, живеш? Чи задоволений ти своїм новим демократичним життям? Чи було в твоєму житті європейське щастя, обіцяне на майдані? Киньте поглядом на все прожите, з моменту революцій і голодовок."

І може хтось відповість на це питання серйозно і грунтовно. Про те, що насаджується ідеологія споживацтва і вседозволеності. Прищеплюється культ грошей на шкоду духовної культури. Закони - це сміття, дотримуватися закону себе не поважати. Моральні і моральні принципи і норми є нікчемними. Все продається, головне - скільки за це заплатять, і не важливо звідки покупець. Іншими словами, все має свою ціну - країна Україна, Батьківщина, Вітчизна в тому числі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ