Головна : Новини

Жіночий журнал - безцінне джерело корисної інформації

, 09:02
0 709

жіночий журналЖурнали читають розумні і дурні жінки. Взагалі дурість і розумність читача настільки відносна, що деколи взагалі безглуздо оцінювати його інтелект. Але тим не менш, є журнали, які наголошують на тому, що вони пишуть саме для розумних жінок. Вони впевнені, що їх читачка повинна мати високий IQ! Про що це говорить? З одного боку це говорить про претензії на власну інтелектуальність у видавця. Тобто він - "Видавець", вважає себе розумним.

З іншого боку - це безпрограшний маркетинговий хід, оскільки виключно меншість жінок, вважають себе дурними. Так що виходить, що заява жіночого журналу про те, що він пише для розумних дам -  це комплімент на адресу читача! Уявіть, гортаєте ви жіночий журнал, на перших сторінках якого сказано, що він для «розумних» і самі собі посміхаєтесь, адже тобі все зрозуміло, ви з легкістю та цікавістю проковтуєте журнальні статті. Як же при цьому не зробити висновок про належність до клану розумних істот?! Чудово, правда?

Але що це обман або щира віра в читача і його потенціал? Про це може знати тільки редакція журналу. Я ж не думаю, що це обман. Поглянувши на будь-який подібний журнал, стає ясно, що він не може не мати в інтернеті своєї електронної сторінки, якщо він пише:

«Розумні жінки не відносять себе до« слабкої статі». Вони просто розуміють різницю між «бути» і «здаватися». Здаватися слабкою і бути сильною... Розумні жінки за модою не ганяються. Адже, як говорила Коко Шанель, «мода виходить з моди, стиль - ніколи». Розумні жінки досить розумні, щоб розуміти себе і відчувати свій стиль. Вони створюють свою унікальну ауру... Розумні жінки вміють отримувати необхідну інформацію з різних джерел. Вони читають книги і журнали, подорожують по світу, користуються Інтернетом... Вони знають ціну інформації і довіряють лише перевіреним джерелам».

Жіночий журнал:

  • не соромиться лестощів і компліментів;
  • сміливо заохочує маніпулятивну поведінку з боку жінок і різні психологічні ігри між чоловіком і жінкою;
  • відмовляється від погоні за модою, але містить чимало сторінок про останні «писк» моди;
  • користується близько езотеричними термінами, які часто привертають увагу жінок: аура, чакри, карма;
  • вважає себе перевіреним і надійним джерелом інформації - мало не претендуючи на істинність;
  • претендує на те, що є дверима в іншу поетичну реальність де відтворюється атмосфера в якій дивним чином поєднується диво, романтизм, сила, розум і магія жінки.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ