Головна : Новини

Що представляє собою інтернет дошка безкоштовних оголошень?

, 09:57
0 418

Дошка оголошеньДошки оголошень з'явилися вже багато років тому, практично відразу як стали дуже популярними та потроху почали витісняти журнали з газетами. З самого початку це здавалося чимось дуже складним, а зараз, в порядку речей використовувати їх для продажу своїх товарів фірмами, приватними особами, щоб подарувати своїм речам друге дихання або ж зібрати клієнтську базу для надання послуг.

Дошка безкоштовних оголошень (вона ж "free classifieds board", "доска бесплатных объявлений") - це зручний ресурс, з простим інтерфейсом, який допомагає людям по всій країні знайти клієнтів, покупців або товари за доступними цінами, які їм необхідні. Однією з таких дощок, є http://olahola.ua/. Тут можна швидко залишити публікацію про продаж старих книг, взуття, спортивного інвентарю, всіляких інших товарів, після чого очікувати, поки з вами не зв'яжеться зацікавлена в них особа.

Як правильно створити успішне оголошення для просування своїх товарів і послуг?

Що б ми не робили, потрібно робити це якісно, адже у всьому є сенс і те, що ви робите сьогодні виросте в те, чого ви навчитеся завтра. Простою мовою, щоб продати якийсь товар або послугу, до нього потрібен хороший супровідний текст.
Основні помилки:

  • Довгий заголовок з декількох незв'язних слів;
  • Спроба продати одним оголошенням кілька товарів;
  • Занадто короткий або занадто довгий текст;
  • Мало інформації, що стосується габаритів, дефектів, кольору, інше;
  • Фото поганої якості або його відсутність.

Це все дуже впливає на успіх публікації, тому рекомендуємо не лінуватися, витратити пару хвилин на опис продукту, який продаєте.

Переваги використання дошки оголошень замість друкованих видань

Очевидно, що технологічний розвиток світу йде вгору, сьогодні в моді саме інтернет видання, а не друковані. Складно пригадати, коли в останній раз купувалася газета, а тим більше було цікаво, що там в розділі оголошень. Все тому, що часто нам потрібна інформація тут і зараз, у кожного є власний смартфон, швидкий інтернет або як мінімум можна зловити вай-фай. Простіше, ніж зайти в інтернет і дати потрібний запит в пошуковій системі, немає нічого!

Основні переваги:

  1. Головна перевага онлайн дощок оголошень полягає в тому, що частіше за все, вони абсолютно безкоштовні. Тобто, за розміщення свого поста з продажем старого велосипеда, з вас не візьмуть ні копійки;
  2. Наступний пункт - швидкість публікації постів, в основному, це займає близько двох хвилин;
  3. Далі універсальність, тобто, існують тематичні дошки, наприклад, ті, де продають і здають в оренду квартири, але переважна більшість подібних ресурсів, пропонують розміщувати публікації на абсолютно будь-які теми за категоріями, що допомагає і спрощує роботу з ними.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ