Головна : Новини

Нікотинова кислота для росту волосся

, 08:52
0 572

Нікотинова кислота для росту волоссяНікотинова кислота для росту волосся використовується вже досить довгий час. Цей компонент можна знайти в складі багатьох засобів для догляду, основним завданням яких є зміцнення і росту волосся. Багато хто дивується, що нікотинова кислота і звичайний сигаретний нікотин - це різні речі. Насправді під цим кислотним словом мається на увазі один з компонентів комплексу вітамінів В - РР. Ще одним його назвою є Нікотинамід або Ніацинамід.

Застосовувати нікотинову кислоту для волосся почали вже давно. Вона допомагає боротися з різними волосяними проблемами, зокрема, спеціальний ін'єкційний розчин. Його можна купити в ампулах в аптеці. При цьому упаковка з 10 ампул по вартості рідко доходить навіть до ста рублів. Звичайно, деякими виробниками здійснюється випуск подібних препаратів з заміною назви, в тому числі в таблетках, що позначається на їх вартості, однак, сенсу переплачувати за назву немає.

Нікотинова кислота: У чому користь?

Нікотинова кислота в ампулахІспользовать нікотинову кислоту почали активно в домашніх умовах, щоб готувати лікувальні для волосся маски. Крім цього, «нікотінка» додається в такі засоби, як шампунь чи скраб. Однак основне застосування кислоти - це лікувати волосся, насичуючи їх необхідним вітамінним комплексом і зміцнюючи судини. Нікотиновою кислотою здійснюється благотворний вплив на судини, за рахунок їх розширення, відповідаючи за поліпшення їх характеристик.

Після того як препарат завдано на шкіру голови, починається його вбирання в епідерміс. Кров при цьому розносить активні речовини до кожної цибулині. Відгуки більшості, попробовашіх це засіб, кажуть про позитивний ефект через кілька тижнів.

Варто відзначити, що «нікотінка» не має властивостей, що висушують волосся, у неї немає запаху, а застосування її дозволяє зробити волосся яскравими.

Вітаміном РР приймається участь в більшості процесів, що мають окислювальний характер, які відбуваються в людському організмі. На волосся їм надається комплексна дія, проводиться харчування фолікулів і насичення їх киснем. Внаслідок цього волосся насичуються зволожуючими компонентами. Рецепт на цей препарат виписують жінкам, яким хочеться за досить короткий термін відростити волосся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ