Головна : Новини

Для чого і коли потрібні контрольні браслети?

, 14:23
0 599

контрольні браслетиВ даний час у всіх сучасних клубах використовують контрольні браслети, адже це дуже зручний спосіб ідентифікації відвідувачів. Також це пристосування просто незамінне в проведенні різних заходів, на концертах, в аквапарку, готелях, на пляжах і т. д. Більшість перелічених закладів використовують такий метод ідентифікації відвідувачів. Контрольні браслети при цьому виготовляються і на замовлення (до речі, в Україні їх виробництвом займається компанія "Браслет": braslet.org).

Одноразовий контрольний браслет надягають відвідувачеві на руку і фіксують застібкою або клейким шаром. Напевно, деякі намагалися зняти і передати браслет іншій людині, але це неможливо, так як при знятті браслет руйнується. Звичайні квитки замінюють такими браслетами, їх виготовляють різних кольорів, завдяки цьому з'являється можливість виділити vip клієнтів або членів однієї команди або фірми. Крім цього, на контрольний браслет можна нанести назву клубу, будь-який логотип або рекламну інформацію. За рахунок всіх цих якостей контрольний браслет вважається прекрасним рекламним носієм.

Основні різновиди

Контрольні браслети поділяють на 2 вида:

  1. Одноразові. Найпростіші - це паперові, але це їх так тільки називають для простоти. Їх виготовляють з такого матеріалу як Tyvek, ці браслети не рвуться і не розмокають у воді. Контрольні паперові браслети кріпляться на зап'ясті спеціальним клейовим шаром. При знятті руйнується перфорація і клейовий шар. Ці одноразові браслети призначені для короткострокового носіння, тобто їх можна носити не більше двох діб. Даний варіант є вигідним для проведення вечірок, спортивних заходів, концертів, корпоративних свят;
  2. Багаторазові. Для більш тривалого носіння, в основному використовують вінілові контрольні браслети. Цей матеріал нагадує пластик, але він м'який на дотик.

Висновки

Контрольні браслети - це зручна і комфортна річ, адже його неможливо втратити, наприклад як квиток. Тому це зручно як для відвідувачів різних заходів, так і для власників закладів, де ці заходи безпосередньо проходять.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ