Головна : Новини

Що вибрати для реставрації ванни: Акрил або стакрил?

, 17:25
0 578

реставрації ванниЩо краще, акрил або стакрил? Це одне з найбільш поширених питань при виборі методу реставрації ванни. У цій статті спробуємо знайти на нього відповідь.

Рідкий акрил - це назва групи матеріалів, призначених для реставрації ванн наливним методом (технологія «наливної ванни»). Не конкретного матеріалу, а групи речовин - так само як всі комп'ютери незалежно від виробника називаються комп'ютерами.

Стакрил, Пластол, Екованна та ін. - це назви торгових марок рідкого акрилу від різних виробників (за аналогією - речовина називається «емаль», а виробник - «Tikkurila»).

Наливна ванна - це назва технології реставрації ванни, для роботи з якою використовується рідкий акрил. Сенс технології в тому, що нова ванна в прямому сенсі наливається на стару.

Тобто відповісти, що краще, акрил або стакрил, неможливо, тому що питання сам по собі не є коректним і порівнює між собою нерівноцінні поняття. Стакрил - це ВИД АКРИЛУ для відновлення ванн, який виробляється в Санкт-Петербурзі компанією Еколор.

ТМ які є на ринку

Але ми можемо порівняти між собою акрил від різних виробників. Давайте подивимося, які марки рідкого акрилу взагалі бувають.

На вітчизняному ринку представлені наступні бренди:

  • Plastall (більш детально читайте на сайті https://plastall.com.ua/blog/zhidkiy-akril-dlya-vann.html). Виробляється в Тольятті ТОВ «Пластол» під контролем концерну Pabrec D.O.O. (Словенія). Лінійка продукції: ПЛАСТОЛ преміум 24, ПЛАСТОЛ-М, ПЛАСТОЛ класичний, ПЛАСТОЛ титан, ПЛАСТОЛ супер 16;
  • Стакрил. Виробник ТОВ "Еколор", Санкт-Петербург. Лінійка продукції: Стакрил, Стакрил Профі;
  • ЯрЛі. Виробник: завод лакофарбових виробів, м. Ярославль. Продукція: наливний акрил ЯрліСоат 616;
  • Екованна. Виробляється в Москві ТОВ "Екованна". Лінійка продукції: рідкий акрил Люкс, протимікробний акрил з іонами срібла, чорний акрил Шунгіт.

Маловідомі:

  1. Пластванна;
  2. Екоакрил;
  3. Фінакрил.

Зарубіжні:

  • Ecopel - проводиться тим же концерном Pabrec D.O.O., який контролює виробництво Пластол в Росії. Використовується для реставрації ванн наливним методом в країнах Євросоюзу та США.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ