Головна : Новини

Що таке здорове харчування?

, 15:40
0 455

здорове харчування

Здорове харчування - запорука довгого життя, про це знає і дитина. Що потрібно робити, щоб прожити до ста років? Дієтологи запевняють, що секрет довголіття - саме в здоровому і повноцінному раціоні, про яке нам детально розповість співробітник інтернет магазину greenfood.

Що ми знаємо про правильне харчування?

Правильне харчування - це не тільки контроль калорій і нескінченні дієти, але і повноцінний раціон, в якому повинні бути присутніми всі необхідні продукти: м'ясо, злаки, молочні продукти, фрукти, овочі. Уникати потрібно тільки «шкідливих» булочок, шоколадок, солодкої газованої води і напівфабрикатів.

Кілька років тому дієтологи вивели цілий ряд «правильних» продуктів, які не тільки зміцнюють організм, але і допомагають худнути. Відомо, що організм, який не отримує регулярно всіх потрібних речовин, починає «барахлити». Для того, щоб цього не сталося, важливо правильно підібрати раціон харчування і щодня його дотримуватися.

Часто ми їмо те, що попадається під руку, що можна купити «на бігу» та швидко розігріти в мікрохвильовій печі. Виявляти користь продукту (або його шкода) часом немає часу. Головний критерій вибору в їжі - смачно, швидко, ситно. Чи правильно це? Звичайно, ні.

З чого почати?

Перш за все, з твердого переконання, що настав час міняти свій раціон. Адже останнім часом правильно харчуватися стало модно. І вже кожен знає, що «біо» та «еко» продукти, корисні йогурти з живими бактеріями, свіжі овочі і фрукти - це вірні супутники правильного харчування. Якщо все так просто, чому ж люди як і раніше страждають від зайвої ваги і відсутності життєвого тонусу?

Звідки прийшла мода на здорове харчування?

Мода на правильний і здоровий спосіб життя до нас прийшла з Заходу, де ще в кінці 60-х з'явилися продукти категорії healthy & wellness (саме так позначаються здорові продукти). Логотипом «healthy & wellness» позначені продукти зі зниженим вмістом солі, цукру, жирів. Овочі і фрукти під цим брендом вирощуються без застосування хімікатів, стимуляторів росту і методів генної інженерії.

Здорове харчування: Покрокова інструкція

Здоровий спосіб життя - це щоденний комплекс заходів, який складається з правильного збалансованого харчування, занять спортом, відмови від шкідливих звичок, позитивного і гармонійного погляду на світ. Все це і є образом і стилем життя! Здоровим людям, охочим вести правильний спосіб життя, не обов'язково ходити до лікарів-дієтологів і скуповувати у великих кількостях книги про правильне харчування, які часом тільки плутають і лякають. Щоб нагодувати себе і своїх близьких правильної і здоровою їжею, досить дотримуватися декількох правил, на які спирається вся сучасна дієтологія.

Давно помічено, що стрес ніколи не виникає на «порожньому місці». Однією з умов, супутніх розвитку стресу, є загальна зміна кислотного середовища організму. Щоб уповільнити процес накопичення жиру, необхідно якомога більше перебувати в гарному настрої!

Щодня з'їдайте яблуко, знаменита англійська прислів'я говорить: «З'їдай хоча б одне яблуко в день - і ти забудеш дорогу до лікаря».

Найголовніше правило: потрібно прагнути максимально вітамінізувати страви, які ми їмо. Бажано збільшити вживання сезонних овочів, фруктів і ягід - тоді ваш організм не буде відчувати авітаміноз, яким страждають люди навесні. Необхідно зменшувати кількість тваринних жирів, частково замінюючи їх рослинними оліями. Обмежте споживання чистого цукру і солі. Кондитерські солодощі краще замінювати медом і сухофруктами, а сіль - спеціями.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ