Головна : Новини

Бобровий струмінь - «секрет» з глибини століть

, 16:19
0 409

бобровий струміньВ арсеналі лікарів і народних цілителів завжди були присутні лікарські засоби, отримані від самої природи. Вся користь і цілющі дії препаратів народної медицини витягнуті з квітів, трав, дерев, комах і тварин. Всім відомий лікувальний ефект бджолиного меду, отрути змій, рогів марала, молока кози і жовчі ведмедя. Безцінний дар для здоров'я і довголіття зберігає в собі тваринний світ. Бобровий струмінь - це одне з найважливіших засобів тваринного світу, що володіє цілющими властивостями і лікує від багатьох хвороб. До речі, в Україні його можна придбати в інтернет-магазині beaver-shop.com.ua.

Що являє собою бобровий струмінь?

Кастореум, саме таку назву має струмінь бобра в офіційних джерелах, є ароматичною речовиною, тваринного походження, яке виробляється в препуціального залозах. Розташовані на череві бобра, під шкіркою, залози зберігають в собі біологічно активні речовини, що накопичуються тваринами протягом життя. У разі ран, голодного року або хвороби, використання вмісту залози допомагає звірку успішно впорається з виниклою ситуацією.

Під час промислу бобрів залоза вирізається, очищається і сушиться в темряві і прохолоді протягом місяця. Застосування струменя бобра по спеціально розписаній схемі допоможе вилікувати безліч хвороб.

Унікальний склад кастореум неодноразово піддавався хімічному аналізу. Дослідження показали, що він містить понад сорока цілющих компонентів, серед яких корична кислота, метілфенілкетон, карбонова кислота ароматичного ряду (бензойна), фенілкарбінол, n-Етілфенол, саліцилова кислота і борненол.

Цінні властивості струменя обумовлені особливістю організму бобра, який відкладає в препуціального залозах звірка органічні речовини, в той час як інші тварини виводять їх разом з сечею. Завдяки тому, що в раціон бобра входить майже півтори сотні лікарських трав і квітів, таких як кропива, дудник лікарський, німфея, комірник, снить звичайна, очерет, щавель густий і інші, струмінь володіє сильним цілющий ефект.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ