здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Область медицини травматологія

Серпень 07 2014

Травматологія є однією з найважливіших областей в медицині, яка вивчаєвплив на організм комплексу травматичних факторів (прямого і непрямого дії), методи лікування травм, їх наслідки та принципи реабілітації. Слід зазначити, що роботи у травматологів було багато завжди, адже, по суті, отримати травму можна навіть сидячи на стільці. Чого вже говорити про сучасний світ, де, травми чекають на кожному кроці: від пеших прогулянок, до автомобільної їзди і повального захоплення екстремальними видами спорту. Травматичними проявами, які вивчає травматологія, є переломи, вивихи, струси, удари, розтягнення, рани. Кожен окремий випадок вимагає особливої ??уваги, від легкого розтягнення зв'язок або вивиху пальця, до найскладніших переломів і розривів м'яких тканин. Тому підготовка лікаря травматолога повинна вестися дуже ретельно. На сьогоднішній день існує безліч наукового матеріалу, іноді й унікального, який повинен стати міцною основою при підготовці травматолога і потужним поштовхом у розвитку його як фахівця і особистості. Весь комплекс просто величезний і дає можливість увібрати опит багатьох поколінь як вітчизняних, так і зарубіжних фахівців. Вся література ділиться на кілька груп, за категоріями і окремим областям самої травматології. Це може бути як загальна травматологія, що включає інформацію, яку зобов'язаний знати кожен лікар, так і спеціалізована, яка приділяє увагу якимось окремим проблемам. Также травматологія нерозривно пов'язана з такими розділами, як хірургія та ортопедія, що само собою знайшло своє відображення в літературному фонді.

← Синактен Депо - замінник... Як повернути «чоловічу... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен