здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Синактен Депо - замінник кортикотропина

Серпень 06 2014

Всі обмінні і фізіологічні процеси в організмі людини не можуть протікати постійно на одному і том ж рівні без "сторонньої допомоги". У якості "помічників" або регуляторів всіх цих процесів, виступають гормони - активні сполуки, які синтезуються в організмі залозами ендокринної системи. Одними з найважливіших ендокринних залоз в організмі людини є наднирники - дві залози, кожна з яких розташована у полюса своєї нирки.У функцію надниркових залоз входить регулювання обміну речовин, а також вироблення гормонів, які згладжують стресові реакції організму. Кожна з трьох структурних частин надниркових залоз синтезує свій тип гормонів, що відповідає за: обмінні процеси в нирках (кортикостерон), обмінні процеси в організмі (кортизон), розвиток вторинні статевих прізнака (андроген), адаптацію до стресової ситуації (адреналін). Всі ці гормони виробляються в вільному порядку, а строго контролюються іншим гормоном - кортикотропіном. Але наш організм не залізний і об'єктивно існують захворювання, які вражають нервову та ендокринну системи, порушуючи роботу залоз і вироблення в необхідній кількостігормонів (як активних, так і контролюючих). У таких випадках прийнято використовувати як замінник або стимулятора препарат, який має спільну з природним гормоном структуру і, при цьому, посилює його функцію. У випадку з кортикотропіном, таким препаратом є його синтетичний аналог - тетракозактид або. Він штучно стимулює виработку кортикоидов і особливо ефективний у лікуванні таких захворювань, як: розсіяний склероз, ревматизм, екземи, псоріаз, коліт, онкологія. При цьому слід враховувати, що синактен категорично протипоказаний для використання при терапії захворювань, які можуть супроводжуватися підвищеним виробленням цих гормонів або поразкою структури желез. Це, наприклад, серцева недостатність, алергії, інфекції, вагітність, астма.

← Тури в Іспанію Область медицини... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен