Головна : Новини

Торгова марка Lauma

, 16:17
0 165

Латвійська торгова марка Lauma Напевно, зараз ви не знайдете жодної сучасної жінки яка б не мала в своєму гардеробі хоча б декілька комплектів нижньої білизни. Далі, ми поговоримо про одного із виродників нижньої білизни, а саме - компанію Лаума.

Латвійська торгова марка Lauma випускає пропонує гарну, оригінальну, елегантну та зручну нижню білизну для жінок будь-якого віку. Компанія є лідером з виробництва білизни на балтійському ринку і експортує продукцію в більш ніж 20 країн світу. Офіційний сайт: http://lauma.lv, ну а в Україні продукцію данного бренду можна придбати в інтернет-магазині https://brabrabra.ua/brands/lauma/.

Історія і реальність торгової марки

Світанок торгової марки Lauma почався після того, як в 2004 році компанію придбала естонська компанія Alta Capital (володіє також скандинавської маркою жіночого одягу PTA). Після цього бренд Lauma став активно розвиватися, недавно була заснована фабрика Lauma Fabrics з виготовлення тканин і фабрика Lauma Lingerie, на якій шиється нижню білизну Lauma.

Категорії товарів даного бренду

В асортименті жіночої білизни представлено п'ять різноманітних ліній, які відрізняються дизайном і способом виробництва:

  1. "Класична лінія" представлена  білизною, яке має прості лаконічні форми, ніжні мережива білих, чорних і пастельних кольорів;
  2. "Білизна без швів" підійде для облягає одягу. Завдяки відсутності швів створюється відчуття легкості і витонченості;
  3. "Престижна лінія" пропонує гарне романтичне білизна з мереживом і оборками;
  4. "Модна лінія" має безліч моделей білизни, в яких простежуються останні модні тенденції;
  5. "Супермодна лінія для молоді" створена для молодих і яскравих дівчат.

Окремо також варто згадати про лінію білизни для мам, що годують.

Особливості товарів ТМ Lauma

Дана торгова марка нижньої жіночої білизни відома у всьому світі. Продукція цього бренду відрізняється класичними моделями з обробкою різними мереживами, атласними полотнами і жіночними ніжними принтами. В білизні поєднується класична ніжність і витонченість, а також сучасні традиції, тому білизна Lauma люблять жінки в усьому світі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ