Головна : Новини

7 причин терміново записатися на масаж

, 00:01
0 668

масаж

Після важкого турдового дня хочеться якось зняти напругу та розслабитись. Одним з найкращих способів це зробити є массаж. Давайте ж розглянемо чому вам варто на нього записатись.

Спосіб життя

Прийнято говорити про необхідність масажу тим, хто веде малорухливий спосіб життя. А знаєте, чому? Тому що якщо менеджеру будь-якого ланки або, не будемо приховувати, банкіру буває потрібно пояснити, навіщо потрібен масаж, то у практично у будь-якого професійного спортсмена курс масажу є невід'ємним елементом його програми, оскільки ефективно діюча тіло йому необхідно. Так що масаж дуже корисний і тим, хто веде аж ніяк не сидячий спосіб життя, просто спрямованість буде різна.

Якщо основні види спорту у людини - натискати пальцями на клавіатуру або екран смартфона і орудувати ложкою, то масаж для нього стане варіантом пасивної «фізкультури», мета якої - нагадати м'язам про рух, розігнати застійні явища, активувати кровообіг і лімфоток. Спортсмену ж корисно зняти напругу, розім'яти натруджені м'язи, підготувати їх до подальшої работе.Большінство людей знаходиться в проміжку між цими двома крайностями (зовсім-ледар і ого-спортсмен), відповідно, масаж для нас працює в обох напрямках.

Хребет

Від стану хребта залежить наше самопочуття і рівень енергії. Не варто лякатися слова «енергія», в даному випадку це про саме буквальне розуміння: чи вистачає вам сил на ваше життя? Якщо ввечері відчуття, що вас прокрутили в пральній машинці, а ранок починається з ненависті до звуку будильника, то енергії точно не вистачає. Від стану хребта залежить здоров'я всього організму. Зміщення і затискачі, а також напруженості в хребті призводять до зміщення внутрішніх органів, головного болю, так багато до чого поганого призводять. Гнучкий, здоровий хребет - необхідна умова для того, щоб і весь організм був у нормі.

«Видихай, бобер!»

Перетворитися на час з того, хто все і вся контролює, чи хоче контролювати, чи переживає, що не все йому вдається контролювати - в того, хто відпустив віжки, і взагалі все відпустив; стати людиною, якій ось прямо зараз не потрібно бігти-робити-вирішувати-думати, - безцінне. Вам просто роблять масаж, а ви- лише дозволяєте робити собі добре. І, до речі, не завжди відразу позволяете- ух, як намагаються контролери «допомогти» масажиста. Але це не страшно і не рідкість, «і вас вилікуємо», відмасуємо і розслабимо.

Ні блокам!

Масаж знімає блокування, застійні явища, в результаті чого відновлюється правильний перебіг енергії. Завдання масажиста: розім'яти, виправити перекоси, прибрати збої в системі організму, зняти напругу і запустити правильний рух - енергії, лімфи, сили, в кінці кінців. Коли відновлено здорове перебіг енергії і здорове функціонування тіла, здається, що заново на світ народився. Після курсу масажу виникає дивне відчуття: виявляється, тіло може відчувати себе ТАК.

«Лежу і худну»

Найшвидший спосіб активувати обмін речовин - це масаж. Говорити про те, що «пігулки для схуднення» не панацея, напевно, вже не потрібно? Спорт, безумовно, працює. Правильно підібране харчування - теж. Так що там, навіть пігулки бувають в тому числі і корисними. Однак масаж до всіх цих пунктах - найпотрібніше і вірне підмога. Він активує обмін речовин, стимулює обмінні процеси, сприяє пружності і підтягнутості шкіри і зменшення обсягів. Та й лякає панянок целюліт з масажем забирається швидше і ефективніше.

Зовнішність

Чи знаєте ви, що більша частина претензій до власної фігури знімається аж ніяк не схудненням або ін'єкціями чогось кудись, а вибудовуванням правильного положення тіла і здорової поставою? Тут-то звідки не візьмись і талія виявляється, і груди дивиться в потрібному напрямку, а не служить сумним свідченням сили тяжіння, а у чоловіків плечі розгортаються куди треба і як треба. Шия раптово не просто є, а довга і красива, а друге підборіддя, навпаки, кудись дівається.

Відчуття тіла

Де увагу, там і енергія. Масаж «доставляє» увагу в ті ділянки тіла, які ми зазвичай не відчуваємо. Так що там, рідко хто в принципі обтяжує себе тим, щоб відчувати своє тіло. По суті, будь-яка тілесна практика повертає нам відчуття власного тіла, нагадує нам про те, що тіло - є. Масаж в цьому сенсі особливо ефективний. Розхожий вислів про «здоров'я - це коли кожен день болить в різному місці», зрозуміло, зовсім не про здоров'я. Втім, версія, що здорове тіло взагалі не відчуваєш - теж не вірна. Здоров'я - це відчувати своє тіло, усвідомлювати його і радіти йому. Масаж - двері, за якими ми познайомимося з власним тілом, правильно і покірно приймають всі наші метання, вибрики, спроби стрімко худнути, різко молодіти, впадати в смуток, кидати є і починати їсти.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ