Головна : Новини

Чому варто собі купити ламінат?

, 00:07
0 499

ламінатБагато хто помилково вважає ламінат особливим різновидом паркету. Це не так. Ламінат - це відмінна заміна паркетному покриттю, тим більше, що ціни на ламінат істотно нижчі. Звичайно ж, є ряд нюансів, наприклад, зовнішній вигляд паркету можна відносно легко відновити за допомогою лаку, з ламінатом такий фокус не пройде. На противагу можна сказати, що якісне покриття і не потребує частого оновлення. Ламінат вимагає більш обережного ставлення, але може прослужити досить тривалий період часу, навіть довше, ніж паркетна дошка. До речі, в Астане ламинат за доступною ціною можна придбати в інтернет-магазині lidonet.kz.

Покриття середнього рівня якості може прослужити близько десятка років. Ламінат можна ремонтувати, але це дуже трудомісткий і дорогий процес, що зводить його ефективність до мінімуму. Набагато простіше і дешевше купити нове покриття, ніж ремонтувати старе. Ціна на ламінат в Києві нижче, ніж на його ремонт. Ламіноване покриття - це досить міцний матеріал, який витримує великі навантаження. У рекламі часто можна бачити, як на ламінат скидають великий вантаж, не пошкоджуючи покриття. Але є і недоліки, наприклад, крихкість покриття по краях або боязнь тривалого впливу вологи. Однак високі класи ламінату можуть без особливих проблем витримувати навіть тривалий контакт з водою. Але монтувати таке покриття на клей на водній основі все ж не варто.

Практично всі достоїнства ламінату виходять з його недоліків. Дешевизна цього покриття з лишком компенсує його відносно невелику довговічність. Купити ламінат можуть люди з невеликими, навіть нижче середнього рівня, доходами. Ламінат легко замінити, заодно оновивши дизайн всього інтер'єру. Ламіноване покриття ідеально підходить для офісних приміщень, так як з його допомогою можна часто міняти стиль приміщення, а гострі підбори співробітниць або велосипедні шини не зашкодять зовнішній вигляд покриття. Дуже добре підходить ламінат також для дитячих кімнат, його не подряпати дитячі іграшки, а також кігті домашніх тварин. Крім усього іншого, це покриття є екологічно чистим і абсолютно безпечним для здоров'я людини. На ньому не накопичується бруд і не розмножуються бактерії, тобто він практично ідеально підходить для дитячої або спальні.

Доглядати за ламінатом також досить легко, варто лише регулярно протирати його вологою ганчіркою, плями легко змиваються за допомогою мильної води.

Ламіноване покриття легко монтується практично на будь-якій поверхні, воно добре витримує перепади температур, є вогнестійким, не деформується навіть в тому випадку, якщо на ньому залишити нагрівальний прилад. Навіть впав на підлогу недопалок не здатний пошкодити якісний ламінат, що дуже важливо для тих приміщень, в яких курять.

Виходячи з усього перерахованого вище, ламіноване покриття є дуже вигідним з експлуатаційної точки зору рішенням, яке підходить для більшості приміщень. За технічними характеристиками ламінат не поступається паркету, але, на відміну від останнього, дозволяє істотно заощадити кошти і є оптимальним варіантом для офісів, виробничих приміщень або квартир, де є діти або тварини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ