Головна : Новини

Зелений чай: В чому його користь?

, 19:46
0 736

Зелений чайКитайці стверджують, що за своїми цілющими властивостями жоден напій на Землі не може зрівнятися з зеленим чаєм. У стародавньому Китаї зеленим чаєм рятувалися від депресій і головних болів, лікували хвороби серця і кишкові розлади. До речі, в РФ ви можете купить зеленый чай здесь.

У 1994 році були опубліковані факти, які доводили, що регулярне вживання зеленого чаю в кілька разів знижує ймовірність розвитку раку стравоходу і сприяє нормалізації рівня холестерину.

На підставі довгих досліджень лікарі дійшли висновку та визначили ряд захворювань, при яких хворий повинен щодня вживати зелений чай (норма пиття визначається в індивідуальному порядку):

  • онкологічне захворювання;
  • ревматичний артрит;
  • підвищений рівень холестерину;
  • серцево-судинні захворювання;
  • інфекційні захворювання.

У чому секрет користі зеленого чаю?

Основна таємниця цього напою криється в його складі, який завдяки особливій техніці збору і зберігання не втрачає своїх цілющих якостей. Велика кількість антиоксидантів допомагає використовувати цей чай в якості ефективної профілактики проти таких захворювань, як рак і тромбофлебіт, що є важливим фактором на користь цього унікального напою.

Чому зелений чай корисніший інших напоїв?

На відміну від інших сортів чаю, технологія збору і заготівлі зеленого чаю організована таким чином, що унікальний склад цієї рослини повністю зберігає свої цілющі властивості. Решта ж сорти чаю в результаті підготовки цього продукту зазнають певні види обробки, які призводять до окислення антиоксидантів, і як наслідок, погіршення якісного складу напою.
Зелений чай як засіб для схуднення

У листопаді 1999 року один з американських журналів опублікував результати досліджень, які довели, що певна кількість зеленого чаю в поєднанні з роздільним харчуванням призводить до більш ефективного зниження ваги, ніж будь-які дієти. Крім того, американські фахівці впевнені, що деякі компоненти зеленого чаю сприяють захисту зубної емалі і роблять благотворний вплив на зміцнення нігтів і волосся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ