Головна : Новини

Вся правда про лазерну епіляцію

, 20:43
0 710

Лазерна епіляціяЛазерна епіляція стала в Україні дуже поширеною апаратної косметологічної процедурою. Багато дівчат вже встигли зробити цю процедуру, далеко не всі залишилися задоволені... А більша частина все ще не зважилися, оскільки практично вся правда про лазерної епіляції не відома. Почерпнути інформацію на жіночих форумах теж вкрай важко, це викликано тим, що відгуки про видалення волосся лазером вельми суперечливі.

Одні пишуть, що результат від лазерної епіляції карколомний, радять швидше зробити процедуру і т. д., інші відзначають, що ефект був мінімальний, шкодують витрачених грошей. Більшість салонів, клінік, центрів і т.п. ставлять собі за мету тільки заробити якомога більше грошей, не обтяжуючи себе при цьому інформувати пацієнтів правдивими фактами про лазерної епіляції. Далі, ми розглянемо найважливіші істини, які необхідно знати про лазерної епіляції, а розповість нам про це співробітник клініки естетичної медицини lazerini.com.ua/tsenyi-kiev/.

Лазерна епіляція - це не боляче?

Дуже часто на сайтах салонів пишуть, що під час лазерної епіляції клієнт відчуває лише легкі поколювання. При цьому, в деяких випадках, рекомендують використовувати знеболювання кремом Емлой. Яким чином "легке поколювання" переходить в необхідність місцевого знеболювання? Правда полягає в тому, що ефективність видалення волосся залежить про потужності лазерного імпульсу. Але з потужністю світлового випромінювання лазера зростають і больові відчуття. Таким чином, чим краще результат видалення волосся хоче мати клієнт, тим вище потужність лазерного імпульсу потрібно виставляти.

Існує хибна думка, що з підвищення сили імпульсу сильно зростає ймовірність опіку, але, насправді, на хороших апаратах така ймовірність залишається незначною, тут набагато більше впливатимуть зовсім інші чинники. Коли пацієнтка під час лазерної епіляції практично нічого не відчуває, значить і ефект від такої процедури буде слабкий. Якщо реклама салону стверджує, що у них процедура робиться абсолютно не боляче - це або свідомо брехлива реклама, або видалення волосся лазером там роблять на низьких потужностях, або в салоні коштує слабкий апарат, який фізично не може виробляти потужні імпульси. Це, мабуть, основна причина, по якій багато пацієнтів розчаровуються в лазерної епіляції.

Лазерна епіляція видаляє назавжди сивий і пушковий волосся?

Ефективно видаляти сиве і Пушкова волосся не може ні один лазер в світі. Оскільки це суперечить самому принципу фототермолиза. Кожна клініка або салон, обіцяють назавжди видалити сиві або Пушкова волосся, йдуть на свідомий обман. Необхідно знати, що таке волосся результативно не видаляти ні "елос-епіляція", ні горезвісна квантова епіляція. Якраз навпаки, дані апарати будуть гірше видаляти звичайні волосся, ніж діодний лазер LightSheer ET. Але навіть ця лазерна система не в змозі задовільно прибрати занадто тонкі і світле волосся.

Лазерна епіляція викликає опіки і рубці?

Насправді, опіки під час лазерної епіляції рідкісне явище. Важливо знати, що в 90 відсотків випадках це викликано наявністю засмаги на шкірі пацієнта. При свіжому засмагу є ймовірність зробити опік навіть на відносно низькій потужності лазерного випромінювання. Іноді зустрічається інформація, що лазерна епіляція може викликати рубці і врослі волосся, природно, це повна маячня.

Ніяких рубців і врослого волосся після лазерної епіляції не буває. Але можуть бути ускладнення у вигляді маленьких білих пігментних плям. Вони можуть з'явитися в разі опіків, також, якщо відразу після лазерної епіляції пацієнт багато часу проводить під інтенсивним сонцем. Такі пігментні плями відносно швидко сходять після діодних лазерів, але дуже повільно після олександритовий.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ