Головна : Новини

Як вибрати корисні іграшки для дитини до року?

, 21:21
0 226

іграшки для дитини до рокуУявити собі дітей без іграшок просто неможливо. Ігри сприяють швидкому і гармонійному розвитку дитини, як в інтелектуальному, емоційному, так і в фізичному плані. З їх допомогою діти пізнають себе і навколишній світ, вчаться проявляти свої емоції.

Іграшки - прекрасні помічники у вихованні, проте взяті окремо вони здатні принести набагато менше користі, ніж, якщо малюк буде грати декількома іграшками відразу. Для того щоб гра не тільки розважала, а й приносила користь вибирайте для свого карапуза різнопланові іграшки. Одні з них будуть виховувати в вашому малюку уважність, логічне мислення, інші - поліпшать дрібну моторику і координацію рухів, допоможуть соціальної адаптації та ін.

Розвиток дитини інтелектуальне, емоційне, соціальне, його виховання, особистісне дорослішання і розширення кругозору відбуватиметься гармонійно, тільки якщо для цього буде створене сприятливе середовище. Таку середу здатні забезпечити будь-якому малюкові іграшки. Безумовно, не варто приходити в магазин іграшок і купувати першу, що попалася на очі, річ.

Давайте розберемося, які іграшки, і в якому віці бажано подарувати дитині до 1-го року, щоб вони радували його і приносили дійсно користь. А розповість нам про це співробітник інтернет-магазину іграшок https://toys-kiev.com.ua/, в якому безпосредньо їх можна придбати.

Іграшки для малюка до року

Іграшки - найпростіший спосіб порадувати свою дитину, викликати посмішку на його обличчі, тому так важливо дарувати іграшки просто так без приводу для підняття настрою, а не чекати певної дати або настання свята. Безумовно, не завжди такі покупки будуть корисними або практичними, але це і не головне, найважливіше - що ваш малюк зрадіє і отримає ще одне підтвердження того, що ви його любите.

У перший рік життя малюкові знадобляться такі іграшки:

 • Брязкальця будь-якого виду, які видають різні звуки, виконані з різних матеріалів і пофарбовані в яскраві життєрадісні кольори;
 • Підвісні іграшки, які новонароджений буде із задоволенням розглядати, перебуваючи в ліжечку, візку або манежі (згодом можна підвісити іграшки на такій відстані, щоб малюк зміг до них дотягтися, завдяки цьому дитина зможе схопити вподобану іграшку, притягнути до себе, відштовхнути, більш детально розглянути);
 • Іграшки музичні, які вмикаються від дотику;
 • Ігрові набори, які сприяють розвитку дитини;
 • Перші книжки для дітей, які можна гризти, мити водою. Як правило, на сторінках таких книжок всього одне або два зображення, але зате дитина зможе їх запам'ятати і з часом почне дізнаватися;
 • старі непотрібні журнали, які не шкода порвати або зім'яти;
 • Різні миски і ложки, якими малюк із задоволенням буде стукати і гриміти, складати їх одна в іншу;
 • Перший конструктор з великих кубиків, кульок, конусів, циліндрів;
 • Іграшки для купання;
 • Шухлядка, куди дитина буде вчитися складати всі свої іграшки;
 • Іграшки з дитячими веселими пісеньками і мелодіями;
 • Ходунки.

Всі перераховані вище іграшки викликають у дітей до року жвавий інтерес і море радості, але тільки в тому випадку, якщо батьки постійно грають з малюком. Дітки до року ще занадто маленькі, тому іноді їм необхідно показати, як грати з тією чи іншою іграшкою. Нерідко інтерес до нової речі у таких дітлахів виникає тільки після того, як іграшку візьме в руки хтось із дорослих.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ