Головна : Новини

Функціональні петлі TRX: Основні переваги

, 10:02
0 153

петлі TRX

Сьогодні фітнес-індустрія переживає справжній бум, а тому кількість різних напрямків і видів тренувань, так само як і всіляких тренажерів, зростає просто в геометричній прогресії. Сьогодні мова піде про один з найбільш розкручених девайсів для функціональних тренувань - петлі TRX (до речі, купити їх можна в інтернет-магазині https://tirexgym.com/funkcionalnye-petli-trx/).

Петлі TRX: Що це таке?

По суті петлі TRX - це пара ременів з ручками на кінцях, які можна закріпити практично на будь-якої зручної основі. Вони були розроблені одним з тренерів елітного американського спецпідрозділу "Navy SEAL" ("морські котики)". Власне кажучи, саме з бойових підрозділів американської армії і почалося переможний хід петель TRX по світу, оскільки військові першими оцінили переваги функціональних тренувань, які можна проводити з петлями і їх компактні розміри, які дозволяли взяти петлі з собою в будь-яку точку земної кулі.

Однак складно назвати петлі TRX революційним винаходом, бо аналогічний інвентар вже давно використовують і гімнасти і альпіністи. Взяти до прикладу, гімнастичні кільця або ті ж стрічки повітряних гімнастів.

Якщо вірити обіцянкам виробників, то тренування з петлями TRX дозволяють виконувати величезну кількість вправ з власною вагою (основне навантаження забезпечується саме силою гравітації), тренуючи одночасно і силові якості, і спритність, і координацію з балансом. Такі тренування так само можна робити дуже інтенсивними, що сприятиме спалюванню зайвих калорій.

Переваги петель TRX:

  • Спочатку петлі TRX розроблялися для тренування спецназівців і тому вони відмінно підходять для функціональних тренувань. За рахунок регулювання довжини петель, висоти кріплення, використання рук і ніг можна придумати досить велика кількість вправ. Слід зазначити, що в більшості таких вправ будуть активно працювати м'язи кора, що відповідають за стабілізацію тіла в просторі;
  • Фактично, з петлями TRX можна буде виконувати всі ті ж самі вправи з воркаута, що і без петель, тільки з додатковим навантаженням, створюваної нестійкою опорою на петлі. Так само на петлях TRX можна виконувати і такі вправи зі спортивної гімнастики, як: хрест, передній і задній виси, горизонт. Хоча це і буде менш зручно, ніж на кільцях.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ