здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування псоріазу в Ізраїлі

Вересень 12 2018

Лікування псоріазу в ІзраїліСучасна традиційна медицина щодо лікування псоріазу часто буває неефективною. Замкнуте коло уколів і таблеток призводить до розчарувань. Саме тому багато розривають це коло і знаходять інші способи лікування псоріазу. Одним з кращих способів є лікування псоріазу в Ізраїлі на Мертвому морі.

Мертве море - найдавніше родовище унікальних мінеральних грязей і найпопулярніше місце для лечения псориаза. Сюди круглий рік з'їжджаються пацієнти з усіх куточків світу. Тут розташовані сучасні готелі, клініки і медичні центри.

Методи лікування псоріазу на Мертвому морі

Лікування псоріазу на Мертвому морі відомо наступними терапевтичними методами впливу:

  • фізіопроцедури;
  • грязелікування;
  • таласотерапія;
  • бальнео-геліотерапія;
  • використання мазей і масел на основі мінералів Мертвого моря.

Деякі вибирають найпростіший спосіб лікування: вони приїжджають на узбережжі, загоряють на сонечку, купаються в солоному морі, насолоджуються сприятливим і цілющим кліматом курорту.

Мертве море - це, насправді бессточное термальне озеро, що живиться підземними джерелами і річками. Вода в морі дуже щільна через високу концентрацію солі (30 -35%) і постійно випаровується, тому повітря біля моря насичений лікувальними випарами - корисними бромидами. Лікувальної є навіть звичайна прогулянка, проведення часу на березі, не кажучи вже про занурення в воду.

Район мертвого моря дивний надзвичайним поєднанням лікувальних природних впливів: унікальний лікувальний склад води в море, велика кількість термальних джерел, особливий спектр ультрафіолетових променів, лікувальна грязь, насичений киснем, повітря. Протягом багатьох років доводиться ефективність цих впливів при лікуванні такого захворювання, як псоріаз.

У дослідженні, проведеному доктором Еббельсом і його колегами в 1995 році вказані такі цифри: 88% людей з діагнозом: псоріаз, що пройшли комплексну терапію на Мертвому морі, поліпшили клінічні прояви захворювання на 80-100%.

Склад грязі Мертвого моря

Лікувальні грязі або пелоїди - це осадові мінеральні шари, утворені із залишків живих організмів і збагачені сполуками сірки, азоту, вуглецю, заліза та іншими біогенними компонентами, які і визначають лікувальну активність бруду. Пелоїди дозрівають під товщею води сотні і тисячі років, перебуваючи в специфічних стерильних умовах при відсутності світла. Являють собою сіро-чорну грязьову, мазеподібну масу, дуже складну за складом:

  1. сіль (марганцю, кобальту, міді, кальцію, заліза, йоду, магнію, цинку, літію, калію, брому та ін.);
  2. мінерали (кварц, слюда, каолін, бетоніт і ін.);
  3. гази (кисень, сірководень, вуглекислий газ, метан, азот);
  4. інші корисні сполуки (броміди і сульфати магнію, кальцію, калію та ін.).

Грязелікування є зарекомендували себе, сильнодіючим способом лікування псоріазу в центрах і клініках Мертвого моря. Курс грязелікування активізує імунну систему, відновлює захисні функції організму, нормалізує процеси кровообігу.

← Дизайнерські крафт-пакети Функціональні петлі TRX:... 
Переглядів: 112
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен