Головна : Новини

Лікування псоріазу в Ізраїлі

, 22:38
0 644

Лікування псоріазу в ІзраїліСучасна традиційна медицина щодо лікування псоріазу часто буває неефективною. Замкнуте коло уколів і таблеток призводить до розчарувань. Саме тому багато розривають це коло і знаходять інші способи лікування псоріазу. Одним з кращих способів є лікування псоріазу в Ізраїлі на Мертвому морі.

Мертве море - найдавніше родовище унікальних мінеральних грязей і найпопулярніше місце для лечения псориаза. Сюди круглий рік з'їжджаються пацієнти з усіх куточків світу. Тут розташовані сучасні готелі, клініки і медичні центри.

Методи лікування псоріазу на Мертвому морі

Лікування псоріазу на Мертвому морі відомо наступними терапевтичними методами впливу:

  • фізіопроцедури;
  • грязелікування;
  • таласотерапія;
  • бальнео-геліотерапія;
  • використання мазей і масел на основі мінералів Мертвого моря.

Деякі вибирають найпростіший спосіб лікування: вони приїжджають на узбережжі, загоряють на сонечку, купаються в солоному морі, насолоджуються сприятливим і цілющим кліматом курорту.

Мертве море - це, насправді бессточное термальне озеро, що живиться підземними джерелами і річками. Вода в морі дуже щільна через високу концентрацію солі (30 -35%) і постійно випаровується, тому повітря біля моря насичений лікувальними випарами - корисними бромидами. Лікувальної є навіть звичайна прогулянка, проведення часу на березі, не кажучи вже про занурення в воду.

Район мертвого моря дивний надзвичайним поєднанням лікувальних природних впливів: унікальний лікувальний склад води в море, велика кількість термальних джерел, особливий спектр ультрафіолетових променів, лікувальна грязь, насичений киснем, повітря. Протягом багатьох років доводиться ефективність цих впливів при лікуванні такого захворювання, як псоріаз.

У дослідженні, проведеному доктором Еббельсом і його колегами в 1995 році вказані такі цифри: 88% людей з діагнозом: псоріаз, що пройшли комплексну терапію на Мертвому морі, поліпшили клінічні прояви захворювання на 80-100%.

Склад грязі Мертвого моря

Лікувальні грязі або пелоїди - це осадові мінеральні шари, утворені із залишків живих організмів і збагачені сполуками сірки, азоту, вуглецю, заліза та іншими біогенними компонентами, які і визначають лікувальну активність бруду. Пелоїди дозрівають під товщею води сотні і тисячі років, перебуваючи в специфічних стерильних умовах при відсутності світла. Являють собою сіро-чорну грязьову, мазеподібну масу, дуже складну за складом:

  1. сіль (марганцю, кобальту, міді, кальцію, заліза, йоду, магнію, цинку, літію, калію, брому та ін.);
  2. мінерали (кварц, слюда, каолін, бетоніт і ін.);
  3. гази (кисень, сірководень, вуглекислий газ, метан, азот);
  4. інші корисні сполуки (броміди і сульфати магнію, кальцію, калію та ін.).

Грязелікування є зарекомендували себе, сильнодіючим способом лікування псоріазу в центрах і клініках Мертвого моря. Курс грязелікування активізує імунну систему, відновлює захисні функції організму, нормалізує процеси кровообігу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ