здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Протруйники насіння: Що це таке?

Вересень 16 2018

Протруйники насінняПротруйники насіння - це обов'язкова стаття інвестицій в заставу майбутнього багатого врожаю. Жоден захід щодо захисту рослин не володіє такою високою окупністю, як протруювання. Воно необхідне при будь-якої технології і є основою отримання майбутнього прибутку. Правильно вибрати протруйник насіння - це як мистецтво. Професія агронома зобов'язує бути і хіміком, і біологом і економістом. Напевно у кожного агронома є власний секрет вибору оптимальної формули і складу захисту врожаю.

Зараз зовсім не складно купити протруйник насіння (наприклад, в інтернет-магазині можна придбати якісні протравители семян за доступною ціною). Їх безліч, тому що кожен з провідних виробників ЗЗР має в своїй лінійці протруйники насіння. Найважливіше - вибрати саме ту технологію захисту рослин, яка найбільш оптимальна саме для Вашої землі. Протруйники насіння є з фунгіцидними властивостями. Є протруйники з інсектицидними характеристиками. Є комплексні протруйники насіння, що є одночасно як фунгіцидом, так і інсектицидом.

Тому в господарстві необхідно спочатку визначитися з сортовим складом зернових культур і провести фітосанітарну експертизу насіння. На основі аналізу, з урахуванням виявлених патогенів та зіставлення даних з порогами заспоренія оцінюється доцільність протруювання і підбирається той протруйник насіння, який найбільшою мірою придушить виявлений склад патогенів. Шляхом протруювання насіння можна проводити боротьбу з курній і твердою сажкою колосових культур, зменшити шкоду від фузаріозу, гельмінтоспоріозу та бактеріозу злаків, захистити висіяне насіння і проростки від цвілевих грибів в грунті. У комплексі хвороб озимих колосових культур, до найбільш шкідливим інфекцій, що передаються насінням, належить тверда головешка.

Якщо планується використовувати зерно на насіннєві цілі, рекомендується застосовувати максимальні (або близькі до максимальних) норми витрати протруйників. Якщо це товарні посіви, то норма витрати може бути скоригована в бік зниження з урахуванням інших агрономічних чинників. Наприклад, якщо попередником озимих зернових була зернова культура або кукурудза, які залишають після себе великий запас інфекційного початку, - норма витрати протруйників повинна бути вище, ніж після сильного у фітосанітарному відношенні попередника (пари, ріпак, просапні культури, зернобобові і багаторічні трави). Одним словом нюансів і особливостей дуже багато.
Вибираємо правильні протруйники
Протруйник насіння завжди вважається вкрай необхідним елементом для отримання багатого і, головне, здорового врожаю і культур зернових, і картоплі. Протруйники насіння між собою діляться на категорії: інсектицидні протруйники та фунгіцидні протруйники. Сила дії протруйника залежить і від діючої речовини препарату, і від кількості цих речовин.

Наприклад протруйник картоплі Селест Топ має три діючі речовини і повністю захищає картоплю та від шкідників на період до цвітіння, і від хвороб, причому від хвороб - на весь сезон, а протруйник насіння зернових культур Юнта Квадро - має навіть 4 діючі речовини і цей препарат повністю знімає всі питання щодо майбутнього врожаю. Звичайно ж, на такі протруйники насіння ціна буде здаватися космічною, зате - одна обробка і ніяких проблем.

Правильно підібрані протруйники насіння - запорука Вашого майбутнього врожаю.

← Основні переваги онлайн... Біокамін - Живий вогонь... 
Переглядів: 141
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен