Головна : Новини

Біокамін - Живий вогонь без диму

, 01:21
0 628

Біокамін Біокамін став найактуальнішою тенденцією (або, як зараз модно говорити - трендом) останніх кількох років. На інтер'єрних виставках каміни, що працюють на біологічному паливі, незмінно викликають підвищений інтерес як у пересічних відвідувачів, так і у фахівців, включно з представниками професійної преси.

Головна відміна біокаміну від старших «братів по вогню» полягає в тому, що він «працює» на особливому паливі. Це не імітація вогню, це справжній вогонь, а ось джерелом горіння служать не традиційні поліна і вугілля, а екологічно чисте рідке паливо. Саме завдяки йому приставку «біо» легко можна поміняти на слово «диво», адже в біокамінів і полум'я живе, а ні диму, ні кіптяви, ні запаху немає! Отже, немає необхідності в складних системах димовидалення. Встановив - куди захотів! Естетично привабливий (дизайн ультрасучасний - в таких інтер'єрах сьогодні знімаю фантастичні фільми!), Ефективний, економічний, абсолютно безпечний - це все він, біо... ні, чудо-камін!

Полум'я живе, домашнє...

«Серце» біокаміна - це вогнище з встановленим всередині опалювальним блоком з нержавійкию У блок заливається спеціальне екологічно чисте біопаливо (до речі, купити його можна на сайті glossfire.com/biotoplivo/biotoplivo-bionlov). Воно горить яскравим, рівним полум'ям - без диму, сажі, кіптяви та іскор. Інтенсивність полум'я регулюється за допомогою ковзної кришки-слайдера, вона встановлена на опалювальному блоці. Для облицювання та декору біокаміну застосовується спеціально пофарбовану сталь, мармур, граніт, шпон або вогнетривке скло.

Опалювальний блок має «зміщену» систему заправки. Така система дозволяє звести до мінімуму ризик опіків і загорянь під час заповнення опалювального блоку паливом. Блок забезпечений спеціальним розсувним механізмом, що дозволяє регулювати інтенсивність полум'я в пальнику. Регулювання здійснюється відкриттям і закриттям ковзної кришки-слайдера, за допомогою спеціальної металевої палички. Система внутрішніх стінок опалювального блоку зменшує повернення полум'я і виключає можливість термічних ударів і вибухів через скупчення газів.

Паливо

Біокамін Біотопаливо, як правило, випускається в каністрах об'ємом 2,5 і 5 літрів. Витрата палива становить приблизно 0,36 літра на годину. Таким чином, біокамин з опалювальним блоком на 2,5 літра забезпечує до 10 годин безперервного горіння. Оскільки біокаміни не вимагають підключення до спеціальних комунікацій (димарів), практично все вироблене при згоранні біопалива тепло залишається в приміщенні, забезпечуючи високу ККД опалювального блоку - понад 95%. Після виключення біокаміна випаровування біопалива не відбувається, тому виключається утворення так званої «вибухонебезпечної хмари». Нержавіюча сталь товщиною 2 мм, виключає деформацію опалювального блоку при високих температурах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ