Головна : Новини

Який вибрати плавальний басейн?

, 12:10
0 252

плавальний басейнНапевно, кожна людина в житті робить хоча б раз серйозне придбання - будь то автомобіль, квартира або заміський котедж з басейном. Але ж серйозне придбання вимагає серйозного і вдумливого підходу.

Який вибрати басейн, як підібрати правильне обладнання? Зупинитися на мозаїчному басейні або віддати перевагу поліпропіленовий, а може встановити скловолоконний басейн?

Є 4 принципово відмінних один від одного матеріалу для облицювання басейну:

  • вінілова плівка;
  • плитка (мозаїка);
  • скловолокно;
  • поліпропілен.

Плівкові басейни монтуються прямо на місці. Хоча вінілова плівка дуже стійка до впливу хімії, під дією сонячних променів вона вицвітає, брудниться, втрачає форму і тріскається по кутах. Звичайно, незаперечною перевагою вінілових плівкових басейнів є те, що плівка не тільки служить декоративним матеріалом, але і виступає в ролі гідроізоляції. З недоліків доводиться визнати недовговічність вінілової плівки - плівка зберігає свої первинні властивості всього кілька сезонів, а також неможливість виготовлення басейнів складних геометричної форми.

Бетонні басейни - не тільки найстаріша технологія, але і найдорожча - басейни, обкладені плиткою або мозаїкою, обходяться в 2-2,5 рази дорожче поліпропіленових і в 1,5-2 рази дорожче басейнів зі скловолокна. Бетонні басейни можна зводити практично в будь-яких гідротехнічних умовах, це хороші і престижні басейни, але вони вимагають високого професіоналізму при будівництві, адже чаша може простояти і 50 років, а може потекти і через 2 роки, якщо будівельники погано зроблять гідроізоляцію.

Перевагою скловолоконних або, як їх ще називають, склопластикових басейнів є низька теплопровідність, що дозволяє повністю відмовитися від теплоізоляції. Скловолоконні басейни, як і поліпропіленові, встановлюються "на століття", не вимагають стомлюючої прибирання басейну, істотно знижується витрата хімії. Найбільший недолік склопластикових басейнів - це жорстко задані розміри та форми, а також неможливість установки у вже готове приміщення.

Басейни з поліпропілену поєднують в собі переваги скловолоконних басейнів, при відсутності будь-яких недоліків - поліпропіленові басейни можна будувати в будь-яких будівлях і приміщеннях, в тому числі в квартирах, басейни мають низьку теплопровідність і 100% гідроізоляцію, що істотно скорочує терміни і здешевлює вартість будівництва .

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ