Головна : Новини

Переваги оформлення позики на карту онлайн?

, 12:12
0 448

кредит онлайнУ сучасному світі все більшої популярності набуває практика оформлення кредитів у банківської установи. Дуже часто в житті виникають ситуації, що вимагають термінового вкладення коштів. Причин цьому може бути більш ніж достатньо: термінове лікування, придбання нерухомості або автомобіля, отримання освіти, відпочинок або покриття боргу.

Як правило, більшість з подібних ситуацій приходить абсолютно несподівано, а тому необхідної суми в запасі немає. Якщо достатню допомогу не змогли надати близькі і друзі, єдиним рішенням стає оформлення позики у державного, або приватного банку або мікрофінансової організації (наприклад, в Чернівцях це можна кредит онлайн можна оформити на сайті https://krashizaim.com.ua/cities/chernovcy).

Більшість людей, що зіткнулися з процедурою оформлення кредиту в банку, знає, що це досить тривала і виснажлива процедура. На жаль, велика частина привабливої  реклами, що обіцяє швидкий кредит без поручителів і для осіб з будь-кредитною історією, виявляється не більше ніж рекламним ходом, що привертає увагу клієнтів. Банк завжди намагається мінімізувати свої ризики, а тому потенційний позичальник проходить сувору перевірку, перш ніж йому буде виданий кредит. І чим вище сума позики, тим жорсткіше і ретельніше буде перевірка.

Як вже було сказано вище, оформлення кредиту в банку - це процедура, що вимагає часу, більша частина якого йде на очікування рішення банку. Якщо відповідь позитивна, позичальник повинен надати пакет документів і хорошу кредитну історію. Крім того необхідна сума, в більшості випадків, перекладається на рахунок, а не видається готівкою.

Всі ці нюанси, які в певних ситуаціях можуть бути неприйнятні, призводять до появи альтернативного способу оформлення кредиту через мікрофінансову організацію. Суть всіх мікрофінансових організацій полягає в тому, що приватна або банківська установа видає невелику грошову суму в максимально короткі терміни, під високу процентну ставку.

Плюсів у такого виду позик досить багато:

  • оформляється кредит за лічені хвилини;
  • без поручителів;
  • без стоси документів і надання кредитної історії;
  • можливість оформлення онлайн і отримання необхідної суми як через перерахування на банківський рахунок, так і готівкою.

З мінусів, перш за все, слід виділити високу процентну ставку. Відсоток по кредиту підвищується щомісячно, а в деяких випадках щотижня і щодня. В сумі річний відсоток може зрости до страхітливих показників в 500-900 %. Саме тому термін погашення кредиту в МФО не перевищує 2, 3 місяців і видаються досить низькі суми.

Однак в деяких, екстрених ситуаціях, високий відсоток не відіграє ключової ролі, особливо завдяки тому, що необхідна сума може бути відразу ж видана готівкою. Крім того, при оформленні кредиту в мікрофінансової організації не має значення те, яка у вас кредитна історія. Єдиними необхідними документами для оформлення позики є паспорт і відомості про постійне, офіційному місці роботи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ