здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Переваги оформлення позики на карту онлайн?

Вересень 17 2018

кредит онлайнУ сучасному світі все більшої популярності набуває практика оформлення кредитів у банківської установи. Дуже часто в житті виникають ситуації, що вимагають термінового вкладення коштів. Причин цьому може бути більш ніж достатньо: термінове лікування, придбання нерухомості або автомобіля, отримання освіти, відпочинок або покриття боргу.

Як правило, більшість з подібних ситуацій приходить абсолютно несподівано, а тому необхідної суми в запасі немає. Якщо достатню допомогу не змогли надати близькі і друзі, єдиним рішенням стає оформлення позики у державного, або приватного банку або мікрофінансової організації (наприклад, в Чернівцях це можна кредит онлайн можна оформити на сайті https://krashizaim.com.ua/cities/chernovcy).

Більшість людей, що зіткнулися з процедурою оформлення кредиту в банку, знає, що це досить тривала і виснажлива процедура. На жаль, велика частина привабливої  реклами, що обіцяє швидкий кредит без поручителів і для осіб з будь-кредитною історією, виявляється не більше ніж рекламним ходом, що привертає увагу клієнтів. Банк завжди намагається мінімізувати свої ризики, а тому потенційний позичальник проходить сувору перевірку, перш ніж йому буде виданий кредит. І чим вище сума позики, тим жорсткіше і ретельніше буде перевірка.

Як вже було сказано вище, оформлення кредиту в банку - це процедура, що вимагає часу, більша частина якого йде на очікування рішення банку. Якщо відповідь позитивна, позичальник повинен надати пакет документів і хорошу кредитну історію. Крім того необхідна сума, в більшості випадків, перекладається на рахунок, а не видається готівкою.

Всі ці нюанси, які в певних ситуаціях можуть бути неприйнятні, призводять до появи альтернативного способу оформлення кредиту через мікрофінансову організацію. Суть всіх мікрофінансових організацій полягає в тому, що приватна або банківська установа видає невелику грошову суму в максимально короткі терміни, під високу процентну ставку.

Плюсів у такого виду позик досить багато:

  • оформляється кредит за лічені хвилини;
  • без поручителів;
  • без стоси документів і надання кредитної історії;
  • можливість оформлення онлайн і отримання необхідної суми як через перерахування на банківський рахунок, так і готівкою.

З мінусів, перш за все, слід виділити високу процентну ставку. Відсоток по кредиту підвищується щомісячно, а в деяких випадках щотижня і щодня. В сумі річний відсоток може зрости до страхітливих показників в 500-900 %. Саме тому термін погашення кредиту в МФО не перевищує 2, 3 місяців і видаються досить низькі суми.

Однак в деяких, екстрених ситуаціях, високий відсоток не відіграє ключової ролі, особливо завдяки тому, що необхідна сума може бути відразу ж видана готівкою. Крім того, при оформленні кредиту в мікрофінансової організації не має значення те, яка у вас кредитна історія. Єдиними необхідними документами для оформлення позики є паспорт і відомості про постійне, офіційному місці роботи.

← Який вибрати плавальний... Відмінності пластикових... 
Переглядів: 181
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен