Головна : Новини

Реконструкція молочної залози

, 16:33
0 1509

Реконструкція молочної залози

Реконструкція молочної залози, яка була видалена через ракову пухлину чи з будь-небудь інших причин є одних з самих корисних хірургічних процедур, які сьогодні доступні кожній жінці (детальніше, про дану процедуру можна прочитати на сайті mammologycenter.com.ua).

Що дає операція по відновленню молочної залози?

Сучасні медичні засоби і методи лікування дають можливість сформувати груди, що мають форму і вид, які мало чим відрізняються від справжніх. Метою реконструкції молочної залози є відновлення її естетичної складової. Для цього вирішуються такі завдання:

  • відновлення об'єму молочної залози;
  • створення естетично правильної форми;
  • відновлення шкірних покривів;
  • відновлення сосково-ореольного комплексу;
  • відновлення симетрії;
  • відтворення нормальної консистенції.

Кому показана реконструкція молочної залози?

Для більшості жінок, як правило, можливе проведення мастектомії одночасно з реконструкцією молочної залози. Краще, однак, якщо жінка вже прооперована і молочна залоза у неї вже видалена. Жінкам, які страждаючим надмірною вагою і дуже високим артеріальним тиском одноетапне хірургічне втручання не рекомендується.

Можливі проблеми при проведенні реконструкції

Відновити груди, які були видалені через ракову пухлину, можна практично будь-якій жінці. Однак можуть виникати проблеми, пов'язані з проведенням операції і ускладненнями після її проведенія. Загалом, зустрічаються, хоча і нечасто, звичайні проблеми, як і при будь-яких операціях - кровотечі, набряки, великі шрами або труднощі з анестезією.

Слід звернути увагу тих, хто курить, що нікотин може затримувати загоєння, й іноді це призводить до досить серйозних ускладнень, які вимагають повторного хірургічного втручання.

У випадках, якщо використовується імплантант, є ймовірність розвитку інфекції (зазвичай протягом перших 2 тижнів після операції). У деяких з цих випадків може знадобитися видалення імплантанта на кілька місяців, поки інфекція не пройде. Новий імплантант може бути поставлений пізніше.

Сама загальна проблема - капсульна контрактура, відбувається, якщо шрам або капсула навколо імплантанта починає стискатися. Стиснення імплантанта може змінити форму грудей і зробити їх більш твердими. Проблема вирішується декількома способами, аж до видалення або заміни імплантанта.

Реконструкція молочної залози ніяк не впливає на повторний розвиток хвороби і не має протипоказань до застосування хіміо- і променевої терапії. Після проведення самої операції, рекомендується періодичне обстеження рекунструйованої молочної залози.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ