Головна : Новини

Вища освіта у Великій Британії

, 12:07
0 685

Вища освіта у Великій БританіїВища освіта у Великій Британії традиційно вважається одним з найкращих в світі. Багатовікові традиції тут поєднуються з новітніми освітніми методиками досягнення найкращих навчальних результатів. Також Великобританія займає одне з провідних місць в світі за кількістю іноземних студентів, які навчаються в її вищих навчальних закладах і це враховуючи той факт, що вища освіта в Великобританії платною на відміну від більшості західно-європейських країн. Більш детально про вищу освіту у Великобританії читайте на сайті https://karandash.ua/countries/uk/.

Держава в особі Міністерства освіти Великобританії здійснює постійний моніторинг і контроль якості надаваних знань в британських вищих навчальних закладах. Дипломи, сертифікати та ступені, отримані в англійських вузах, відповідають високим освітнім стандартам і орієнтовані насамперед на інтереси роботодавців.

Багато університетів Великобританії мають репутацію навчальних закладів, що надають своїм випускникам виключно якісну вищу освіту і, як наслідок, хороші перспективи гідного працевлаштування. Випускники британських вузів можуть претендувати на більш високий рівень заробітної плати + диплом гарантує їм працевлаштування в будь-якій країні світу.

В процесі вибору місця навчання за кордоном важливу роль відіграють також переваги безпосереднього життя в Британії, а саме:

  • високі життєві стандарти;
  • дуже низький рівень злочинності;
  • високо розвинена інфраструктура освітньої галузі.

Специфіка британського вищої освіти

У багатьох людей вища освіта у Великобританії асоціюється перш за все з Кембриджем і Оксфордом. Насправді ж є досить велика кількість інших британських вузів, які нічим не поступаються Кембріджському та Оксфордському університетам, маючи стабільно високий рейтинг і випускаючи висококваліфікованих фахівців з багатьох затребуваних напрямах.

Багато університетів спеціалізуються в певних галузях знань, на що слід звернути увагу при виборі вищого навчального закладу в цій країні.

Система вищої освіти Великобританії

Система вищої освіти Великобританії відрізняється від української освітньої системи. Тому наші випускники формально не можуть відразу після закінчення школи на батьківщині вступити до вузів Англії.

Закінчивши середню освіту, британські школярі отримують сертифікат Certificate of Secondary Education. Після чого вони можуть продовжити навчання на доуніверситетських програмах підготовки для вступу до вузів або отримати професійну підготовку та почати працювати.

Для бажаючих вчитися в британських вузах передбачено проходження дворічної програми підготовки A-Level. Після закінчення якої, вони складають іспити і отримують "Свідоцтво про повну загальну середню освіту" (просунутого рівня), яке безпосредньо і дає їм можливість вступати в кращі вузи країни.

Міжнародною Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку (OECD) було проведено дослідження відсотка безробіття та рівня заробітної плати серед випускників вузів найбільш розвинених держав світу.

За результатами дослідження встановили, що студенти вищих навчальних закладів Великобританії мають найкращі шанси працевлаштуватися на високооплачувані місця в престижних компаніях.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ