Головна : Новини

Пакети майка з логотипом

, 20:11
0 653

Пакети майка з логотипомПакети майка з логотипом - це доступний вид пакувальної продукції, широко поширений в нашій країні. Пакети майка зустрічаються повсюдно - на касах супермаркетів, гіпермаркетів, молів, бутиків, магазинів, в аптеках і на ринках. "Майки" популярні як серед продавців, так і покупців завдяки зручному використанню, високій якості і доступній ціні. До речі, замовити друк свого логотипу на пакетах майках можна на сайті https://implast.com.ua/production/pakety-majka-s-logotypom/index.html.

Використовувати пакет можливо не тільки в якості упаковки і зберігання різної продукції. Поліетиленова продукція стала потужним маркетинговим інструментом, коли на пакет наноситься логотип. Далі - пакет починає асоціюватися з продукцією компанії, залучаючи тим самим нових покупців. Кожен окремий бренд володіє власним унікальним логотипом, який є невід'ємною частиною компанії. І саме логотип буде асоціюватися з виробленою продукцією. Спеціально розроблений рисунок зможе заявити про себе і запам'ятатися потенційним клієнтам. Якість малюнка і оформлення зможе вказати на те, наскільки компанія дбає про власний імідж і як ставиться до потенційних покупців. Саме тому, поліетиленові пакети майка з логотипом стали значним іміджевим фактором при просуванні різних компаній на споживчому ринку.

У порівнянні з іншої поліетиленовою продукцією - пакети майка вважаються універсальними. Вони отримали широку популярність в сфері обслуговування населення. Цей різновид пакету також може використовуватися у якості упаковки для різних товарів і в тому числі харчової продукції.

Особливості нанесення логотипу

Сьогодні для нанесення на поверхню пакету різної рекламної інформації найчастіше використовують флексографію. Це можуть бути:

  • фірмовий знак;
  • логотип;
  • зображення виробленої продукції;
  • назва компанії;
  • слоган фірми;
  • бренд.

Для створення повнокольорової картинки використовується чотири кольори. Гладка поверхня пакета майка дозволить виглядати видрукуваному малюнку презентабельно і ефектно.

Технічні характеристики пакетів майка

Головна відмінна риса полягає у високій вантажопідйомності за рахунок особливої конструкції ручок і великої місткості. Ручки в пакеті майка оригінальні та впізнавані. З боків присутні особливі складки, які і впливають на показник вантажопідйомності. Ручки і тіло пакета - це єдина конструкція, в разі використання за своїм призначенням ручки не зможуть обірватися або піддатися розтягування.

Найпопулярніші поліетиленові пакети майки виготовляють з поліетилену високого і низького тиску, як правило, клієнти обирають пакети з ПНД.

Для даного виду пакетів оптимальна товщина становить від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти мікрон. Але, при необхідності даний показник може збільшуватися. Пакети, виготовлені з поліетилену низького тиску, характеризуються низькою собівартістю, вони міцні. Максимально допустима вага для транспортування - 50 кілограм.

Для виготовлення пакетів майка використовується тільки якісна сировина з поліетилену, тому пакети можуть використовуватися для транспортування різної продукції.

Переваги поліетиленових пакетів майка:

  • низька вартість;
  • надійність і міцність;
  • практичність при щоденному використанні;
  • хороша місткість та вантажопідйомність.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ