здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Саме затребуване обладнання в медицині

Жовтень 01 2018

обладнання в медициніСьогодні в категорії медичного обладнання є група приладів та інструментів, без яких не може обійтися жоден практикуючий лікар, і яке повинно бути в наявності в будь-якій поліклініці. Це перш за все стетоскоп, кушетка, призначена для огляду хворих, і ультрафіолетовий бактерицидний випромінювач. До речі, в Україні якісне медичне обладнання за доступною ціною можна купити тут.

Стетоскоп - це індивідуальний медичний прилад - обов'язковий атрибут медичної діяльності не тільки лікаря, але і середнього медичного персоналу. Він служить для прослуховування шуму, що видається при роботі внутрішніх органів, в основному серця, легенів, кишечника та інших.

Сьогодні, завдяки появі нових технологій і супутнього їм розвитку медичної техніки, стетоскопи пройшли диференціювання і з цієї групи медичного обладнання можна виділити три основні види:

  • стетоскопи для прослуховування організму дітей - педіатричні - мають ободок, виконаний з матеріалу має високу акустичну пропускну здатність і низькі звукоізолюючі властивості, завдяки чому металеві деталі стетоскопа не викликають у малюка неприємних відчуттів;
  • кардіологічні стетоскопи мають поліпшену акустичну чутливість, що дозволяє з їх допомогою прослуховувати приглушені шуми різних частот;
  • акушерські стетоскопи мають високу чутливість до звуків низьких частот, які характерні для внутрішньоутробного розвитку дитини.

В даний час освоєно виробництво електронних стетоскопів, що складаються з широкосмугового мікрофона, електронного блоку посилення і навушників, які все ширше використовуються в лікарській практиці.

Оглядова кушетка знаходився в будь-якому лікарському кабінеті, де здійснюється прийом хворих. Її можна характеризувати як один з предметів медичних меблів. Типова модель кушетки складається з металевого каркаса, виготовленого з хромованих труб, на якому закріплений лежак з підголівником. Сьогодні розрізняють стаціонарні, дитячі, масажні, акушерські та інші різновиди кушеток.

Ультрафіолетовий опромінювач-рециркулятор служить для дезінфекції та знезараження повітря в медичних приміщеннях. Останні моделі, на відміну від раніше випущених бактерицидних, люмінесцентних ламп, дозволяють обслуговуючому персонажу і хворим перебувати в приміщенні при її роботі.

← Пакети майка з логотипом Онлайн-кредит готівкою:... 
Переглядів: 135
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен