Головна : Новини

Саме затребуване обладнання в медицині

, 22:01
0 586

обладнання в медициніСьогодні в категорії медичного обладнання є група приладів та інструментів, без яких не може обійтися жоден практикуючий лікар, і яке повинно бути в наявності в будь-якій поліклініці. Це перш за все стетоскоп, кушетка, призначена для огляду хворих, і ультрафіолетовий бактерицидний випромінювач. До речі, в Україні якісне медичне обладнання за доступною ціною можна купити тут.

Стетоскоп - це індивідуальний медичний прилад - обов'язковий атрибут медичної діяльності не тільки лікаря, але і середнього медичного персоналу. Він служить для прослуховування шуму, що видається при роботі внутрішніх органів, в основному серця, легенів, кишечника та інших.

Сьогодні, завдяки появі нових технологій і супутнього їм розвитку медичної техніки, стетоскопи пройшли диференціювання і з цієї групи медичного обладнання можна виділити три основні види:

  • стетоскопи для прослуховування організму дітей - педіатричні - мають ободок, виконаний з матеріалу має високу акустичну пропускну здатність і низькі звукоізолюючі властивості, завдяки чому металеві деталі стетоскопа не викликають у малюка неприємних відчуттів;
  • кардіологічні стетоскопи мають поліпшену акустичну чутливість, що дозволяє з їх допомогою прослуховувати приглушені шуми різних частот;
  • акушерські стетоскопи мають високу чутливість до звуків низьких частот, які характерні для внутрішньоутробного розвитку дитини.

В даний час освоєно виробництво електронних стетоскопів, що складаються з широкосмугового мікрофона, електронного блоку посилення і навушників, які все ширше використовуються в лікарській практиці.

Оглядова кушетка знаходився в будь-якому лікарському кабінеті, де здійснюється прийом хворих. Її можна характеризувати як один з предметів медичних меблів. Типова модель кушетки складається з металевого каркаса, виготовленого з хромованих труб, на якому закріплений лежак з підголівником. Сьогодні розрізняють стаціонарні, дитячі, масажні, акушерські та інші різновиди кушеток.

Ультрафіолетовий опромінювач-рециркулятор служить для дезінфекції та знезараження повітря в медичних приміщеннях. Останні моделі, на відміну від раніше випущених бактерицидних, люмінесцентних ламп, дозволяють обслуговуючому персонажу і хворим перебувати в приміщенні при її роботі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ