Головна : Новини

Як правильно вибрати меблі для квартири?

, 19:47
0 648

меблі для квартири

Осіння пора року - цей самий час для початку ремонту! Багато людей беруть відпустки, щоб освіжити своє житло або навіть зробити капітальний ремонт. Однак, окрім косметичного ремонту Вам знадобляться меблі. До речі, мебель в Харькове за доступною ціною можна в інтернет-магазині kredens.ua. Тут необхідно підійти до питання з усією відповідальністю, адже меблі - це те, що робить атмосферу в домі.

Отже, які ознаки характеризують сучасні меблі гідної якості?

Перше, що відразу звертає на себе увагу, - дизайн. Меблі високої якості радує око приємним кольором, пропорційністю, чіткістю і гармонійністю ліній.

Функціональність - ще один важливий показник. Сьогодні рідкісна сучасна сім'я має у своєму розпорядженні житло, досить просторе для того, щоб без проблем обставити його всім необхідним. Тому практичність меблів часто є визначальним фактором при виборі. Для невеликої квартири прекрасно підійде меблі, що поєднує відразу кілька функцій. Наприклад, ліжко, що має внизу висувні ящики, буде одночасно і спальним місцем, і комодом, де можна зберігати необхідні речі.

Комфортабельність меблів визначається ступенем зручності її використання, легкістю догляду за нею і розміщенням в квартирі.

Спеціалізовані магазини пропонують широкий вибір найрізноманітніших меблів, але, на жаль, її параметри іноді не збігаються з параметрами житла. У цьому випадку виходом може стати виготовлення меблів на замовлення. Але тут є як позитивний, так і негативний моменти.

Позитивна сторона полягає в тому, що замовник сам вибирає дизайн і колірне оформлення меблів. Можна бути впевненим, що такі меблі буде оригінальною і ексклюзивною. Неприємним моментом може стати розбіжність кінцевого результату з початковими уявленнями замовника. Змінити, як правило, вже нічого не можна.

Тому вибір оптимального варіанту цілком залежить від смаку і фінансових можливостей господарів житла. Дизайнери з інтер'єрів пропонують кілька порад, які допоможуть правильно зробити внутрішню обробку приміщення.

Перш за все, слід пам'ятати «золоте правило ремонту»: найкраще вибирати меблі світлих тонів. Таким чином можна візуально розширити простір і створити легку і позитивну атмосферу.

Кімната не повинна бути перевантажена меблями. Як вже говорилося вище, краса і практичність - основні критерії при виборі.

Не варто забувати про аксесуари, пам'ятаючи, однак, при цьому про почуття міри. Невелике приміщення годі було перевантажувати великою кількістю різних аксесуарів. Нехай це будуть один або два предмети, які пожвавлять кімнату, додадуть їй власний неповторний вигляд. Наприклад, до світлого дивану добре підійдуть подушки темніших, насичених відтінків. Ефектний колірної контраст внесе завершальний штрих в дизайн інтер'єру, зробить його яскравим і радісним.

Правильно обрана меблі стане справжньою окрасою житла та буде довго радувати власників приємним зовнішнім виглядом, зручністю і міцністю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ