Головна : Новини

Який фітнес-клуб вибрати?

, 16:48
0 564

фітнес-клубМода на здоровий спосіб життя і наша людська природа рано чи пізно приводять нас до занять спортом. У сучасному світі немає такої людини, яка б не замислювався про покупку абонемента у фітнес-клуб або тренажерний зал. Далі, ми розгялянемо, як не помилитися у виборі формату спортивного клубу і що важливо знати спортсмену, а розповість нам про це співробітник харківського фітнес-клубу "Аура" (детальніше про який можна прочитати на сайті офіційному сайті).

Які бувають клуби?

Можна виділити чотири основних види фітнес-клубів:

  1. Мережеві. Як правило, працюють за системою абонементів, а в клубну картку зазвичай включають фітнес-тестування і інструктаж.
  2. Студії персонального тренінгу. Тут тренування будуть проходити під чуйним контролем тренера.
  3. З певним напрямком. На сьогоднішній день особливо популярні клуби, вузько орієнтовані на CrossFit, йогу, пілатес, ЕМС-тренування, TRX, танці, реабілітаційні напрямки, цигун та ін. В таких залах упор роблять на групові тренування для спортсменів різних рівнів тренованості (початківець, середній і просунутий).
  4. Типу «качалка». Найчастіше є тренажерні зали економ класу або клуби місцевого значення, працюють для тих, кому потрібно просто «залізо», без надмірностей.

Що ж вибрати?

Спеціалісти рекомендують зразу вибирати мережевий фітнес-клуб або студію персонального тренінгу. Чому? Давайте розберемося. Основними перевагами мережевих фітнес-клубів, як правило, є абонемент, консультація лікаря і первинний інструктаж. Перед початком занять в клубі обов'язково пройдіть тестування у лікаря, який дасть рекомендації по харчуванню та навантажень. Що стосується інструктажу, то не варто себе в цьому відмовляти. По-перше, тренер познайомить вас з технікою безпеки і основними тренажерами; по-друге, ви отримаєте можливість поспілкуватися з професіоналом своєї справи, і, ймовірно, виявите бажання займатися індивідуально; по-третє, пройдений інструктаж дозволить вам придбати наступну клубну картку з приємною знижкою.

Коник студій персонального тренінгу - індивідуальний підхід до клієнта. Заняття проходять в приватній обстановці без натовпу людей зі строго регламентованими годинами броні залу, на відміну від мережевих клубів.

Вирішувати, в якому фітнес-клубі займатися, тільки вам. Але якщо ви в спорті новачок, то, що б ви не вибрали, має сенс довіритися досвідченому фахівцеві. Часто вважають, що тренер - це дорого і марно, і в цілях економії починають займатися самостійно, користуючись порадами друзів і інтернетом. Але ні інтернет, ні друзі не несуть відповідальність за ваше здоров'я, тому не варто економити на собі! Покладіться на тренера - ви залишитеся задоволені результатом, до того ж без травм і розчарувань.

Фітнес-тренер знає дуже багато, адже він отримав відповідну освіту і постійно підвищує свою професійну кваліфікацію. Тренер необхідний новачкові як бухгалтер або юрист великої компанії, він чітко виконує свої функції. А саме:

  1. Навчить виконувати базові вправи, поставить правильну техніку, вбереже вас від травм в подальшому.
  2. Здійснить контроль і підстрахування при виконанні вправ.
  3. Дасть рекомендації по харчуванню з урахуванням БЖУ (білки, жири, вуглеводи), виходячи з навантаження, якій ви будете піддаватися на тренуванні.
  4. При необхідності складе докладну програму харчування з урахуванням вашого режиму дня і фізичної активності.
  5. Обов'язково спланує програму тренувань на основі ваших фізичних даних і досвіду. Спочатку складе програму тренувань на перший місяць із заняттями 2-3 рази в тиждень, так звана «втягує тренування» (легка програма на кожен тренувальний день), потім тренування на певні групи м'язів з урахуванням ваших результатів.
  6. Буде з вами на зв'язку в якості підтримки та консультанта з питань харчування і навантажень і навіть виступить в ролі психолога, якщо того вимагатимуть обставини.

І це далеко не все, чим виявиться корисний фітнес-тренер. Найголовніший плюс - це те, що через деякий час ви зможете займатися самостійно, користуючись отриманими знаннями.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ