Головна : Новини

Переваги кредиту без застави: Краще рішення для бізнесу

, 18:44
0 567

кредит без заставиВ даний час банки дуже обережно ставляться до кредитування малого бізнесу. Особливо, якщо справа стосується беззаставних позик, так як ризик неповернення коштів дуже великий. Тут виникаэ логычне запитання: "А чи можна взяти гроші в борг без застави в Україні?". Так це можливо. Але фінансові організації якщо і видають кредити без застави, то для компенсації ризиків встановлюють високу процентну ставку, яка, втім, часто нижче, ніж у випадку з кредитними картами. Проте, беззаставні кредити мають цілу низку відчутних переваг перед іншими видами позики.

Хто може оформити позику без застави?

Оформити кредит без застави може лише власник вже існуючого бізнесу, який стабільно приносить дохід. Банки не стануть ризикувати, видаючи позику особам, які не мають власної справи, будь то підприємець або засновник. Варто відзначити, що більшість фінансових організацій вимагає, щоб бізнес існував як мінімум 3 місяці для фірм, що займаються виробництвом або торгівлею, і 6 місяців для компаній, що працюють в сфері послуг.

Переваги кредита без застави:

  1. Висока швидкість розгляду заявки, оскільки фінансовій установі немає необхідності оцінювати заставу, перевіряти поручителів.
  2. Безпосередньо саме оформлення позики може зайняти від 3 до 5 днів з моменту подачі заявки до моменту отримання заповітної суми, якщо, звичайно ж, банк погодиться на співпрацю. За цей час фінансова організація повинна перевірити всю документацію підприємства позичальника на предмет відсутності будь-яких порушень.
  3. Позичальник, після того, як отримає необхідну суму, може не турбуватися за своє майно, так як воно не є пыд заставою.
  4. Беззаставні позики відносяться до нецільових видів кредитування. Фінансова організація, яка видала такий кредит, не буде наводити довідок про те, куди були витрачені гроші. Це, безумовно, позитивний момент, оскільки підприємець має повне право розпоряджатися коштами на свій розсуд, і навіть форс-мажорні обставини не стануть для нього проблемою.
  5. Максимальний термін погашення кредиту без застави становить 7 років. Однак банки намагаються дещо обмежити цей термін, зазвичай, до 2-3 років.
  6. Ще однією незаперечною перевагою беззаставних позик є те, що позичальник сам вирішує, чи потрібно страхувати кредит. Фінансова організація, можливо, буде наполягати на необхідності страхування або запропонує альтернативні варіанти вирішення даного питання, але останнє слово все ж залишиться за підприємцем.

Висновки

Як випливає з вищесказаного, беззаставні позики є досить зручним і вигідним видом кредитування. Ціною таких зручностей є складні умови отримання, жорсткі вимоги до позичальника і відносно висока процентна ставка.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ