здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Переваги кредиту без застави: Краще рішення для бізнесу

Жовтень 31 2018

кредит без заставиВ даний час банки дуже обережно ставляться до кредитування малого бізнесу. Особливо, якщо справа стосується беззаставних позик, так як ризик неповернення коштів дуже великий. Тут виникаэ логычне запитання: "А чи можна взяти гроші в борг без застави в Україні?". Так це можливо. Але фінансові організації якщо і видають кредити без застави, то для компенсації ризиків встановлюють високу процентну ставку, яка, втім, часто нижче, ніж у випадку з кредитними картами. Проте, беззаставні кредити мають цілу низку відчутних переваг перед іншими видами позики.

Хто може оформити позику без застави?

Оформити кредит без застави може лише власник вже існуючого бізнесу, який стабільно приносить дохід. Банки не стануть ризикувати, видаючи позику особам, які не мають власної справи, будь то підприємець або засновник. Варто відзначити, що більшість фінансових організацій вимагає, щоб бізнес існував як мінімум 3 місяці для фірм, що займаються виробництвом або торгівлею, і 6 місяців для компаній, що працюють в сфері послуг.

Переваги кредита без застави:

  1. Висока швидкість розгляду заявки, оскільки фінансовій установі немає необхідності оцінювати заставу, перевіряти поручителів.
  2. Безпосередньо саме оформлення позики може зайняти від 3 до 5 днів з моменту подачі заявки до моменту отримання заповітної суми, якщо, звичайно ж, банк погодиться на співпрацю. За цей час фінансова організація повинна перевірити всю документацію підприємства позичальника на предмет відсутності будь-яких порушень.
  3. Позичальник, після того, як отримає необхідну суму, може не турбуватися за своє майно, так як воно не є пыд заставою.
  4. Беззаставні позики відносяться до нецільових видів кредитування. Фінансова організація, яка видала такий кредит, не буде наводити довідок про те, куди були витрачені гроші. Це, безумовно, позитивний момент, оскільки підприємець має повне право розпоряджатися коштами на свій розсуд, і навіть форс-мажорні обставини не стануть для нього проблемою.
  5. Максимальний термін погашення кредиту без застави становить 7 років. Однак банки намагаються дещо обмежити цей термін, зазвичай, до 2-3 років.
  6. Ще однією незаперечною перевагою беззаставних позик є те, що позичальник сам вирішує, чи потрібно страхувати кредит. Фінансова організація, можливо, буде наполягати на необхідності страхування або запропонує альтернативні варіанти вирішення даного питання, але останнє слово все ж залишиться за підприємцем.

Висновки

Як випливає з вищесказаного, беззаставні позики є досить зручним і вигідним видом кредитування. Ціною таких зручностей є складні умови отримання, жорсткі вимоги до позичальника і відносно висока процентна ставка.

← Чохол для смартфона: Чи... Як вибрати лосини для... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен