Головна : Новини

Переваги паперової упаковки для фаст фуду

, 17:05
0 222

упаковка для фаст фудуБудь-які заклади громадського харчування прагнуть використовувати якісну і надійну упаковку для своєї продукції. Харчова упаковка повинна відповідати санітарним нормам і виготовлятися тільки з сертифікованих матеріалів. Саме тому паперова упаковка для фаст фуда отримала настільки широку популярність в сфері громадського харчування (до речі, за доступною ціної її можна придбати в інтернет-магазині http://ibest.net.ua/).

Види паперової упаковки для фаст фуду

Переваги паперової упаковки для фаст фудаОсновние види паперової упаковки для фаст фуду виготовляються з пергаменту, підпергаменту, крафт-паперу та картону. До них можна віднести наступні найбільш популярні типи упаковок:

  • куточок для хот-дога;
  • обгортка для гамбургерів;
  • пакети для картоплі фрі;
  • пакети для поп-корну;
  • двошарові пакети для курки гриль;
  • коробки для тістечок;
  • коробки для наггетсів;
  • бокс під локшину;
  • крафт-пакети на винос і багато іншого.

Таким чином, видно, що упаковка для фаст фуду, що виготовляється з паперу, завоювала досить широку нішу в даній сфері. Які ж основні переваги упаковки даного типу?

Властивості упаковки з паперу

Першою і найбільш важливою властивістю даного виду упаковки по праву вважається її повна безпека для здоров'я людини. Виготовлення упаковки для фаст фуду з паперу також не завдає шкоди нашій планеті. Будучи екологічно чистим матеріалом, паперова фаст фуд упаковка не тільки нешкідлива для навколишнього середовища, але і не надає харчовим продуктам сторонніх запахів і смаків.

Крім цього, варто відзначити, що паперова і картонна одноразова упаковка для фаст фуду прекрасно зберігає тепло продукту, а спеціальний шар відштовхує вологу і жир, завдяки чому вона не розмокає, не розшаровується і зберігає свій первинний зовнішній вигляд. Крім того, така упаковка має малу вагу і може бути виготовлена в різних розмірах і формах.

Ще однією важливою властивістю упаковки з паперу є можливість її індивідуалізації. Папір і картон відмінно підходять для нанесення кольорового друку будь-якої складності, а також для тиснення фольгою, покриття лаком і т. д.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ