Головна : Новини

Лежанка для собаки: Як вибрати?

, 22:41
0 720

Лежанка для собакиОдним з найважливіших аспектів адаптації собаки до будинку і її виховання є наявність у тварини власного місця. Туди собака повинна йти при отриманні команди: «На місце», там вона може відпочивати, відчувати себе спокійно, затишно і під захистом.

В звичайній квартирі відвести собаці обгороджений простір, поставити вольєр або клітку практично неможливо, тому частіше використовуються всілякі лежаки: диванчики, матрацики, килимки, підстилки і покривала. Лежак - це відмінний варіант.

Багато виробників пропонують безліч рішень, що розрізняються за формою, розміром, можливості легкого догляду, враховуючи особливості і породу собаки. До речі, за доступною ціною придбати лежак для собак можна в інтернет-магазині https://haustier.com.ua/.

Як вибрати лежак для собаки?

Обов'язково зверніть увагу на три основних параметри, які впливають на комфорт, зручність і навіть здоров'я собаки:

  1. Розмір. Звичайно потрібно виходити з породи і розміру самої собаки. Навіть якщо щеня ще зовсім маленький, лежак краще купити «на виріст». Бажано, щоб розмір лежанки дозволяв собаці витягнутися на весь зріст, розправити лапки, і щоб при цьому залишалося невелике кількість місця навколо. Щоб розрахувати розмір лежака-килимка або матраца, потрібно виміряти висоту від ніг до крупа у собаки і помножити отримане значення на 2. Диванчики і прочитайте геометрично складні лежаки краще брати з позитивним допуском в 20-30 см від розміру собаки.
  2. Форма. Поспостерігайте, як саме ваша собака любить спати, і де вона спала до прийняття рішення про придбання лежака. Це буде визначальним фактором для питання - яку лежанку вибрати для собаки. Деякий частіше сплять калачиком, тоді дуже підійде кругла або овальна форма. Хтось любить залазити на дивани і крісла - тут дуже до речі буде особистий собачий диванчик або ліжечко. Люблячим витягнутися і кататися з боку на бік - зручний матрацик. Собакам, які люблять уві сні уткнуться в кут, лежак діванчікспінку меблів - лежак-коробочка з бортиками, конверт або навіть лежак - будиночок. Пропозицій конструкцій дуже багато - є з чого вибрати.
  3. Матеріали. Тут слід звернути увагу на кілька моментів. По-перше, якість і гіпоалергенних матеріалів - краще вибирати якісного, перевіреного виробника, щоб собака була здорова, чи не отруїлася токсичними речовинами. Крім того, переважна більшість собак крутиться, топчеться і принюхується, перш ніж прийняти лежачу позу; деякі люблять «покопати» місце, тому виріб з неякісного матеріалу дуже швидко стане непридатним для використання. По-друге, матеріал повинен припускати легку обробку, тому що вам точно доведеться досить часто прати або чистити лежанку. Якщо це каркасна конструкція, вона повинна мати можливість демонтажу (для санітарної обробки або перевезення).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ