Головна : Новини

«Гінультрамед»: Гінекологічні консультації та діагностика в Києві

, 13:19
0 193

ГінультрамедКлініка «Гінультрамед» - це ультрасучасна медичний заклад, який спеціалізується на наданні кваліфікованої допомоги в області акушерства та гінекології. Приватний медичний центр надає пацієнткам безліч послуг: від консультування з питань профілактики і лікування патологій жіночої статевої системи до переривання вагітності.

Клініка обладнана за останнім словом медичної техніки, що надає пацієнткам можливість проходження ультразвукової діагностики органів малого таза і молочних залоз, яка дозволяє виявити патології на ранніх стадіях розвитку.

Крім того, пацієнтки «Гінультрамед»: ginultramed.com.ua мають можливість отримання кваліфікованої допомоги у профільних фахівців вищої категорії, які мають колосальний досвід в області акушерства та гінекології.

Гінекологічні консультації та дагностика

Медичний центр спеціалізується на комплексній діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої статевої сфери. Тут застосовуються передові методики лікування ендометритів, клопотів, вагінозів, міом матки, аднекситів і інших гінекологічних патології. Вибір тактики лікування грунтується на результатах ультразвукових і лабораторних досліджень, які дозволяють визначити їх етіологію. Протягом всього курсу терапії пацієнтки перебувають під пильним наглядом лікарів, що дозволяє своєчасно внести корективи в схему лікування і запобігти розвитку ускладнень.

У клініці «Гінультрамед» проводиться успішна діагностика і супровід вагітності. Пацієнтки медичного центру мають можливість отримання точної інформації про терміни вагітності і особливості анатомії плода. Застосування допплеровской методики дослідження плоду дозволяє виявити найменші патології розвитку плода і своєчасно призначити курс терапії.

Лікування захворювань шийки матки

У медичному центрі «Гінультрамед» проводиться успішне лікування захворювань шийки матки, які зустрічаються у більшості сучасних жінок. Перед початком лікування пацієнткам клініки призначають ряд цитологічних досліджень, кольпоскопію та ультразвукову діагностику, що дозволяє виявити первинні причини розвитку патологій, виключити наявність передракових захворювань і призначити ефективну терапію. Лікування патологій шийки матки грунтується на використанні ультрасучасного медичного обладнання, яке дбайливо впливає на тканини і не викликає порушення функцій жіночої статевої системи.

Безпечне переривання вагітності

У разі необхідності пацієнтки «Гінультрамед» можуть пройти процедуру штучного переривання вагітності з дотриманням повної конфіденційності. Для проведення медикаментозного аборту в Києві використовують сучасні препарати, якість яких підтверджена сертифікатами міжнародного зразка. Використання безпечних методик переривання вагітності дозволяє мінімізувати ризик розвитку гінекологічних патологій і зберегти здоров'я жіночої репродуктивної системи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ