здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

«Гінультрамед»: Гінекологічні консультації та діагностика в Києві

Листопад 20 2018

ГінультрамедКлініка «Гінультрамед» - це ультрасучасна медичний заклад, який спеціалізується на наданні кваліфікованої допомоги в області акушерства та гінекології. Приватний медичний центр надає пацієнткам безліч послуг: від консультування з питань профілактики і лікування патологій жіночої статевої системи до переривання вагітності.

Клініка обладнана за останнім словом медичної техніки, що надає пацієнткам можливість проходження ультразвукової діагностики органів малого таза і молочних залоз, яка дозволяє виявити патології на ранніх стадіях розвитку.

Крім того, пацієнтки «Гінультрамед»: ginultramed.com.ua мають можливість отримання кваліфікованої допомоги у профільних фахівців вищої категорії, які мають колосальний досвід в області акушерства та гінекології.

Гінекологічні консультації та дагностика

Медичний центр спеціалізується на комплексній діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої статевої сфери. Тут застосовуються передові методики лікування ендометритів, клопотів, вагінозів, міом матки, аднекситів і інших гінекологічних патології. Вибір тактики лікування грунтується на результатах ультразвукових і лабораторних досліджень, які дозволяють визначити їх етіологію. Протягом всього курсу терапії пацієнтки перебувають під пильним наглядом лікарів, що дозволяє своєчасно внести корективи в схему лікування і запобігти розвитку ускладнень.

У клініці «Гінультрамед» проводиться успішна діагностика і супровід вагітності. Пацієнтки медичного центру мають можливість отримання точної інформації про терміни вагітності і особливості анатомії плода. Застосування допплеровской методики дослідження плоду дозволяє виявити найменші патології розвитку плода і своєчасно призначити курс терапії.

Лікування захворювань шийки матки

У медичному центрі «Гінультрамед» проводиться успішне лікування захворювань шийки матки, які зустрічаються у більшості сучасних жінок. Перед початком лікування пацієнткам клініки призначають ряд цитологічних досліджень, кольпоскопію та ультразвукову діагностику, що дозволяє виявити первинні причини розвитку патологій, виключити наявність передракових захворювань і призначити ефективну терапію. Лікування патологій шийки матки грунтується на використанні ультрасучасного медичного обладнання, яке дбайливо впливає на тканини і не викликає порушення функцій жіночої статевої системи.

Безпечне переривання вагітності

У разі необхідності пацієнтки «Гінультрамед» можуть пройти процедуру штучного переривання вагітності з дотриманням повної конфіденційності. Для проведення медикаментозного аборту в Києві використовують сучасні препарати, якість яких підтверджена сертифікатами міжнародного зразка. Використання безпечних методик переривання вагітності дозволяє мінімізувати ризик розвитку гінекологічних патологій і зберегти здоров'я жіночої репродуктивної системи.

← Опора для сидіння... Яке обладнання потрібно... 
Переглядів: 114
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен