Головна : Новини

Яке обладнання потрібно для занять кроссфітом?

, 16:14
0 340

обладнання для занять кроссфітомCrossfit (кроссфіт) - це новітня унікальна система тренувань, яка не тільки здатна підвищити загальну витривалість всього організму, але і дати необхідне навантаження кожної м'язі спортсмена. Великою перевагою кроссфіта є його універсальність, він об'єднує в собі всі види навантажень: легку атлетику, гімнастику, вправи з вільними вагами, турнік, бруси та багато іншого.

Для занять crossfit вам не потрібен спеціальний зал. Розуміючи основи цієї системи тренувань, ви без зусиль зможете скласти для себе комплекс вправ на день (в термінології crossfit він називається WOD). При цьому такий комплекс може включати вправи без спеціального інвентарю або обладнання.

Однак деякі особливо ефективні вправи можна виконувати тільки за допомогою специфічного обладнання для Кроссфіту, купити яке можна на сайті https://fitnessport.com.ua/. Таке устаткування призначене для того, щоб охопити весь можливий спектр вправ, роблячи тренування більш цікавими та ефективними.

Класифікація інвентарю для кроссфіта

В основі системи вправ Кроссфіт лежить три напрямки тренувань - кардіо навантаження, вправи з вільними вагами і гімнастичні вправи. Виходячи з цього, обладнання для кроссфіта існує в 3 основних напрямках:

  1. Кардіо обладнання. З інвентаря для crossfit для кадіо-тренувань найбільш поширена спеціальна швидкісна скакалка. Для досягнення максимального результату в стрибках важливо, щоб трос в скакалці обертався незалежно від ручки і кріпився на спеціальному шарнірі. Крім того, серед кардіо обладнання для Кроссфіт використовується спеціальний спортивний парашут для бігу. Такий інвентар буде давати додаткові навантаження під час бігу на м'язи ніг і преса, що дозволить посилити ефект від тренувань. Часто використовується, також, гребний тренажер, велотренажер і багато іншого.
  2. Гімнастичний інвентар. Серед гімнастичного обладнання для кроссфіту найбільш популярні гімнастичні кільця. Існує безліч вправ з кільцями, включених в програму Кроссфіт-тренувань. Новачкам варто почати з підтягувань і віджимань, підготовлені ж атлети можуть практикувати виходи силою, виси, куточки і інші вправи. Крім цього, з гімнастичного кроссфіт-інвентарю використовують, також, канат, турнік, спеціальні гумки для підтягувань, тумбу для стрибків пліобокс та інший інвентар.
  3. Важкоатлетичне обладнання. Зі специфічного кроссфіт-обладнання для важкої атлетики досить часто використовують так званий болгарський мішок аналог пісочного мішка. Однак основна його відмінність дугоподібна форма, що дуже зручно для кругових вправ і обертальних рухів. Ще один популярний снаряд - Кроссфіт сани для тяги або штовхання. Даний снаряд особливо гарний як для бігу з ним, так і для розробки штовхають м'язів. Добре тренує як силу, так і витривалість.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ